Kategoria programów 32 i 64 bitowych

Mam do Was pytanie, czy jest możliwość stworzenia kategorii programów dla Windows 32 bitowych i 64? Chodzi mi, aby był do wyboru tak jak obecnie jest (http://www.dobreprogramy.pl/Kategorie,Windows.html) Windows, Linux i Mac OS.

Gdy chcesz pobrać program, pod przyciskiem ‘pobierz program’ wybierasz wersje.

ale tu chodzi o to, żeby już z poziomu kategorii podzielić programy na wersje 32 i 64bitowe.

Moim zdaniem takie coś było by przydatne, bo przecież nie będę wchodzić na DP na stronę każdego programu i szukał pod przyciskiem pobierz program czy jest wersja 64bitowa czy nie ma.

Dokładnie, właśnie chodzi mi oto.

Prawdę mówiąc nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić praktyczne zalety posiadania oddzielnej kategorii z programami dostępnymi w wersji 64-bitowej…

64-bitowe aplikacje są w stanie wykorzystać potencjał 64-bitowej architektury tylko w dość specyficznych sytuacjach. Jak dla mnie pobieranie wersji 64-bitowej powinno właśnie tak wyglądać, jak teraz: napotykam interesujący mnie program, zastanawiam się, czy warto instalować wersję 64-bitową i jeśli tak oraz jeśli jest dostępna, to pobieram. Na pewno nie szukałbym w kategorii 64-bitowej, bo mógłbym ominąć wiele wartościowych programów, które funkcjonalnie nie zapewnią mi żadnej przewagi faktem, że są 64-bitowe…