r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
3razyX

Kody - Max Payne 1

Witam wszystkich!

Mam problem z kodami do Max Payne 1 wszędzie pisze że aby uruchomić konsolę w grze... trzeba uruchomić grę z parametrem 'developer' a nie wiem za bardzo co mam zrobić... jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o dokładny opis co mam zrobić... z góry dziękuję i pozdrawiam ...

3razyX, popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif, tak aby mówił konkretnie o problemie.

2.6. Tytuły wątków należy dobierać w sposób łatwo kojarzący się z danym problemem. Nie należy wstawiać wszelkiego rodzaju ozdobników w tytułach.

Jak masz skrot na pulpicie to:

ppm -> wlasciwosci

element docelowy i tam to dadajesz np.

"C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1

Nie za bardzo rozumiem mam ten element docelowy i co... mam tam edytować na 'developer' ? Czy dodać to w nazwie ?

No tak:

"C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +developer

Aczkolwiek nie jestem pewien czy o to biega.

witam mam taki oto problem z grą max payne cześc 1 po uruchomieniu gdy zaczyna wczytywać menu głowne wyskakuje bląd o nastepującej treści: exception in engineInit:X_SharedDB:weapons "empty" and "empty" had the same id. wczesniej nie moglem wczytac mapy po wybraniu poziomu trudności i nie było dźwięku po ponownym zainstalowaniu wystepuje wczesniej opisany komunikat. Jeżeli ktos wie co zrobic bardzo prosze o pomoc dziękuję

Tak ,zainstalowalem patcha 1.05 i to samo, nie wiesz co moze byc tego przyczyną? Syestem vista wymagania gry jak najbardziej spelnia sprzet

witam ponowqnie udało mi sie rozwiązać ten problem po zaznaczeniu w zgodności opcji uruchom jako administartor jednak pozostał problem z dźwiękiem gdyż nie ma go w filmikach lub gdy pojawia sie gazetka odglosy strzalow itp są

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0