KOMPUTER-dziwna rzecz :(

Witam!

1)Mam Windowsa XP proffesional i gdy go kupilem mialem opcje autoruna wlaczona znaczy po wlozeniu plyty otwieral sie autorun znajdujacy sie na plycie a teraz tego nie mam.Jak to wlaczyc z powrotem.

2)czemu po dluzszym uzytkowaniu jakiegos programu zmieniaja mi sie przyciski na klawiatutrze np.naciskajac z mam y i odwrotnie lub nie moge robic znakow alt+litera oraz shift+znak :cry:

Jezleli chodzi o Autorun to kliknij prwaym na swoj CdRom, wlasciwosci, autoodtwarzanie i tam zobacz czy masz zaznaczona opcje “monitoruj za kazdym razem aby wybrac akcje”. U mnie to bylo odznaczone i nie uruchamial sie autorun.

AD2. Ustawienia klawiatury=>programisty

Mam zaznaczone monitoruj i nic mi nie wyskakuje:(

A gdzie dokladnie cza wejsc z ta klawiatura bz zmienic panel sterowania-klawiatura?

z ta klawiatura ja tez tak mam i nic nie pomaga…

po prostu program restartuje, chociaz mi sie zmienia tylko “y” z “z”

wiec czasem raczej sie nie polaca restartowac tylko pracowac dalej odpowiednio zmieniajac literko:)

ja mam ten sam problem z klawa (tylko moja jest niemiecka) ale odkrylem kombinacje SHIFT+CRTL (oba przyciski PRAWE) gdy jej uzyje to:

ALBO y=z itd

ALBO z=z itd

LOL bardo dziwna sprawa nie??

Noo… ciekawe… najczęściej tak mi się zdarzało w GG… Rozwiązaniem problemy był restart GG… A tu proszę: :o taka kombinacja klawiszy i wszystko działa hehe :lol: