Komputer się resetuje

Witam,

wczoraj Avast wykrył jakiś syf na kompie, nie mógł tego naprawić więc wybrałem usunięcie tego. I od tego momentu komputer zaczął się sam resetować. W podglądzie zdarzeń widzę, że przy każdym starcie systemu wyskakuje błąd związany z usługą Serwer o takiej treści: “Nie można otworzyć usługi Server. Dane wydajności usługi Server nie zostaną zwrócone. Zwrócony kod stano to dane DWORD 0”. Nie wiem czy to przez to, ale i tak nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. I bardzo proszę o pomoc, bo system zupełnie stracił stabilność. :frowning:

System to Windows XP + SP3 + AutoPacher.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

KLIK

KLiK.

Jak uruchomiłem ComboFixa pierwszy raz, to po chwili oczywiście komp się zresetował i dopiero druga próba była udana.

No i jest też nowy problem - ComboFix skończył skanowanie, uruchomił ponownie komputer i teraz przy starcie wyskakuje takie małe okienko engine z komunikatem “Błąd przy ładowaniu sterownika 1060”. :frowning:

W logu nic nie widzę

usuń ręcznie folder C:\Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar całego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

Raportu z niego nie wklejam, bo jest pusty - tzn skanowanie nic nie znalazło. Avast też już nic nie znajduje.

Zasadniczo jedyny problem jaki został to ten komunikat przy każdym uruchomieniu systemu o błądzie przy ładowaniu sterownika 1060. Można coś z tym zrobić?