Komputer zawiesza się, bo podłączyłem go pod Wi-Fi

Witam!

Jak w temacie: Włączam komputer, loguję się na swoje konto (Admin), łączę się z Wi-Fi i odpalam Chrome’a. Chwilę pochodzi i zawiecha. Właściwie to nie do końca się zawiesza, tylko zwalnia tak że: ruszam myszką, a wskaźnik porusza się po 1-3 sekundach… Więc nie bardzo da się coś zrobić… I zostaje tylko reset!

Co może być przyczyną? Karta sieciowa czy co? Piszę to z tego właśnie laptopa, mam połączenie przez Modem USB, ale mi potrzebne też Wi-Fi!

Działa połączenie z modemu USB, działa przez kabel LAN (przez starszy Router) ale za nic nie chce działać bezprzewodowo… :frowning: Przez nowy router mobilny też się zawiesza… Pomocy!!

 

System: Windows 8.1 with Bing

Karta Sieciowa: Atheros AR956x

Modem: Huawei E3276

Router: Huawei E5577C

 

Co mam robić? :frowning: Pilne!

Bez tytułu.png

Przeinstaluj sterowniki do wifi. Tak na początek.

 

Dzięki za odpowiedź. Ale już przywróciłem domyślne (z dysku D:) i pobrałem ze strony producenta. Nic nie dało :<

A próbowałeś wyciągnąć i jeszcze raz wsadzić kartę? Możliwe że któreś styki nie łączą i powodują problemy.

Ymmm… Laptop od nowości nie rozbierany. LAPTOP. Muszę sprawdzić? (trochę się boję…)

 

Dobra, jak będę miał dziś czas to zobaczę.

O ile jeszcze masz gwarancje to nawet nie dotykaj wnętrzności. Sprawdź czy w trybie awaryjnym dzieje  się to samo.

Tak, jeszcze na gwarancji.

Szukałem na internecie i nie wiem nadal… Jak się tam dostać?

 

Uruchomiłem Ubuntu z pendrive (bez zapisu postępu) i na nim Wi-Fi śmiga! Także to wina Windowsa? Co zrobić? :confused: