Komunikatory Internetowe który wybrać?

Jak myślicie który jest waszym zdaniem najlepszy komunikator obsługujący nr GG no i komunikację głosową oraz wideo :slight_smile:

może znacie jeszcze jakieś super komunikatory :slight_smile:

AQQ, ew. Pidgin, Whatever.

Do komunikacji tekstowej: Miranda IM - Nie ma lepszego komunikatora - Mirusia jest lekka, bez reklam i w pełni konfigurowalna

Do głosowej i wideo: Skype (jedyne co mnie drażni to kiepskiej jakości wersja dla Linuksa)

Akurat dla mnie jest to wada, tej konfiguracji po prostu nie ogarniam.

4m2. Wolę już coś ustawionego. Na moim pokładzie jest AQQ i Skype :wink:

AQQ, używam go od wersji 1. W międzyczasie próbowałem innych i jakoś do mnie nie przemawiały.

Brakuje paru komunikatorów w tej ankiecie…

Do komunikacji tekstowej zdecydowanie polecam AQQ. :wink:

AQQ najlepszy z jakiego korzystałem :slight_smile:

TLEN :smiley:

Whatever, WTW, ■■■ czy jak on się tam nazywa…

dodałem parę więcej komunikatorów myślę że teraz będzie lepiej z wyborem oraz możliwość oddania dwóch głosów :slight_smile:

Na razie wygrywa AQQ :slight_smile:

tlen ? ja bym tam nie ufał niczemu co ma serwery w izraelu , AQQ, Pidgin są dosyć przyjemne z wyglądu i obsługują dużą ilość sieci

Najlepiej wybrać taki komunikator który szyfruje wiadomości bo w tedy nikt Cię nie podsłucha…:slight_smile:

Myślę że trochę przesadziłeś z opcjami. Bo było pytanie:

a w odpowiedziach pojawił się:

dodałem więcej opcji ponieważ myślę że do jakości “video rozmów” i tak nie ma lepszego niż skype, a drugi zainstalować jako zamiennik GG :slight_smile:

a jaki zamienny PROTOKÓŁ polecacie zamiast gg ?

jabbera :wink: sam korzystam z konta gmail

i jak ktoś ma np na jabber.eu czy jak tam było w aqq to z gmailem sie dogada ?

W AQQ jest akurat serwer aqq.eu. Ale działa on z każdym klientem, tak jak np. z AQQ działa również serwer dobreprogramy.im.

szkoda że w polsce tylko komunikatory z gg mają sens bo takich gtalków icq itd nikt albo prawie nikt nie używa. Więc AQQ i Skype jako zespół a na komórke Nimbuzz albo palringo ale palringo ma problem z wysokimi numerami,