Problem po instalacji nowych sterownikow do karty Nividia

wczoraj po instalacji nowych sterownikow do karty graficznej (Nividia update), kompletnie padla grafika. system nie wykrywa karty gtx660, w device manager jest jako nieznane urzadzenie z zoltymi znakami zapytania. Probowalam zaistalowac sterowniki na nowo,ale zawsze wyswietla mi Nividia installer failed. Probowalam juz z driver sweeper i ponowna instalacje, instalacje z plyty, instalacje starych sterownikow, instalacji w safe mode i nic. Na dodatek mam wrazenie ze stery od zintegrowanej grafiki tez “gdzies sie podzialy”. proba instalacji z pliku exe lub zip ze strony Asus i Intel tez sie nie powiodla “komputer nie spelnia minimalnych wymogow do …” juz nie mam pomyslow… znam sie troche na komputerach , ale specem nie jestem :smiley: , wiec moze cos przeoczylam lub przestawilam. W biosie probowalam ustawienia grafiki na auto i na PCIe i tez nic… prosze o jakies wskazowki

plyta glowna Asus P8 Z77-V LE Plus

prosesor intel core i5-3570

grafika nividia Geforce GTX 660

W menadżerze urządzeń odinstaluj sterownik do karty graficznej (kliknij prawym i Odinstaluj) i uruchom ponownie komputer.

Sprawdź kartę w innym komputerze.

Stery odinstalowane, ale nie mem innego kompa zeby sprawdzic, mam tylko laptopa

pracuje na Windows 8

Dodane 28.03.2013 (Cz) 19:18

Naprawde nikt nic nie wie?

Dodane 29.03.2013 (Pt) 19:40

Problem rozwiązany. Instalacja Windows na nowo.