Kontakt z serwisami NK i Facebook

Mam nadzieję że zamieszczam ten wątek we właściwym miejscu, jeśli nie to bardzo proszę o nakierowanie.

Mam taką, dość nietypową sytuację u znajomych. Zmarła im 16 letnia córka, pozostawiając po sobie dwa konta społecznościowe- NK i Facebook_a. Wiadomo że pragniemy je usunąć, jednak dziewczynka nie miała nigdzie zapisanych do nich haseł. Jako że znam się troszkę bardziej na komputerach niż jej rodzie próbowałem sprawdzić czy w komputerowych przeglądarkach (używają IE, Safari, Chrome) nie są zapisane jakiekolwiek hasła. Nic nie znalazłem. Próbowałem również dostać się na dwa z jej adresów mailowych, założonych w hotmailu i wp, jednak brnięcie przez system odzyskiwania hasła nic nie dał. Opcja pytania pomocniczego zdołaliśmy już wyczerpać, lub nie mamy siły nadal wymyślać 5 możliwości i wpisywać je po 6h, przy resecie zabezpieczeń. Mam nadzieję że może jacyś bardziej obeznani użytkownicy mogli by podsunąć mi jakiś pomysł na dostanie się do tych kont, lub byli by w stanie pokierować mnie co do efektywnego skontaktowania się z powyższymi portalami społecznościowymi, pomijając dosyć głupi w tym przypadku system wypełniania formularzy/wysyłania zgłoszeń.

Proszę o wyrozumiałość, i z góry dziękuję za pomoc.

źródło: http://www.miejsce-pamieci.pl/artykul-3 … ierci.html

Dziękuję, nie miałem pojęcia że takie procedury istnieją, na portalach są głęboko zakopane i mimo tego że tam zaglądałem jakoś nie natrafiłem na te informacje. Teraz już wszystko wiem i przekażę te informacje rodzicom dziewczynki.

samsi