Dlaczego nie mogę pobrać WinSCP 4.1.8

Na witrynie DP jest informacja, że można pobrać najnowsza wersję WinSCP 4.1.8. Klikam pobierz program. Jest przekierowanie do mirroru i tam tylko wersja 4.1.7, albo niższe. Można oczywiście wklepać w google i znależć gdzie indziej, ale program jest o otwartym kodzie więc…,. Gdzie i jak pobrać bezpiecznie?. pozdrawiam FORUM.

Wszystko jest ok, na DP jest wersja 4.1.8 do pobrania a nie 4.1.7 tak samo w mirrorze

To że na DP jest wersja WinDCP 4.1.8 to wiem. To właśnie z DP jest przekierowanie do mirroru UK MIRROR service. Tam jest owszem napisane, że to wersja 4.1.8 ale czy pobierzesz tę wersje? Nie. Ja nie mogę. Niższe wersje owszem. Więc jak to jest? Tobie sie udało pobrać? Napisz proszę kolejno jak to zrobileś. Pozdro.

klikam w pobierz program i wyskakuje okienko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24d … 56656.html to samo się dzieje jeśli kliknę mirror

Ogi18 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif