Czy można skopiować informacje z iTunesa do Winampa

Chodzi mi, oto, czy można skopiowac dane o piosenkach (tytuł, wykonawca, album itp.) wpisane w iTunes do Winampa?

Z góry dziękuje za pomoc.

to nie zależy od programu, jeśli to jest plik MP3 to to są tzw. tagi, które można edytować w różnych programach albo w Windows Media Player:) Także jeśli wgrasz piosenki z dysku do biblioteki Winampa te same co miałeś w iTunes to informacje powinny pozostać:) Ale Winamp często zamienia i gubi okładki płyt:/

tak, ale gdy wpisuję w itunes to chciałbym aby dokładnie tak samo było winampie a nie zawsze wszystko kopiuje do winampa. Jest jakiś program umożliwiający skopiowanie tych znaczników czy tagów tak by to co było w itunes automatycznie wędrowało też do danych o piosence, które można podejżeć w winampie. W drugą stronę jak wrzucam do biblioteki itunes pliki wcześniej oedytowane za pomocą winampa wszystkie informacje itunes pobiera automatycznie przy importowaniu muzyki do biblioteki. Może istnieje możliwość zaimportowania danych np. w winampie z pliku, w którym mam zapisaną całą bibliotekę itunes.

* Zainstalowałem Mp3Tag v 2.41 ale potrzebuje czegoś co jeszcze głębiej edytuje metadane i potrafi importować z itunes oczywiście freeware