Księga gości problem

Mam problem z księgą Gości pod tym adresem http://www.tkchopin.pl/hbplus/ksiega2/index.php

Wszystko działa ok tylko nie można dodawać wpisów “Nie masz uprawnień” Wszystkie uprawnienia do plików na serwerze zostały wskazane zgodnie z instrukcją. Może ktoś mi powie co jest nie tak??

Z góry dziękuję. :smiley:

“Golden Finger dziękuję za wpis do Księgi gości”

Taki otrzymałem komunikat po dopisaniu się do księgi gości.

I jak widzę, wpis jest dodany.

Więc wygląda, że wszystko działa OK

Pozdrawiam 8)

A ja nie mogę?? :o :o :o

No faktycznie panowie wpisy są. :?

u mnie też wszystko OK! !!

Hasa księga non problemo :slight_smile: :slight_smile: jedyny mankament to to ze tyle miejsca w linijkach “skąd” etc. a spacji niemozna używać :expressionless:

działa jak należy wpis się dodał :wink: :wink:

A ja w dalszym ciągu niemogę komunikat BRAK UPRAWNIEŃ. Prosiłem kolegę to samo. :?

A tak dla hecy, przezeruj kompa, wyczyść wpisy w Cookies i Temporary Internet Files.

PS. Ale wymyśliłeś niezły sposób by mieć wpisy :twisted:

Pozdrawiam 8)

Post OT :arrow: Kosz

Pozdrawiam 8)

a jak inaczei wyjaśnisz fakt ze u tylu osób jest wszystko wporządku

Post OT Kosz

Pozdrawiam

Niestety nic nie pomogło. :? Poprośiłem jeszcze kumpla z mojej sieci i wysłał. :?

A możesz administrować, czyli kasowac wpisy i ewentualnie w ten sposób dodać, oczywiście po zalogowaniu jako admin?

Pozdrawiam 8)

Z tym nie ma problemów zmieniłem jako administrator pierwszy wpis. :smiley:

Apropo tego co pisali wcześniej koledzy to przykro się robi jak to czytałem. :frowning:

Widzę właśnie, że dopisałeś się do wpisu, to w takim razie możesz pewnie dodać też wpis.

Ale powinnieneś tez móc, zdaje się, dodać w sposób normalny, czyli bez zalogowania jako admin. hmm… Nie za bardzo mogę domyślić się, gdzie leży problem.

Ale tak czy inaczej masz możliwość amdinistrowania i poza tym “księga gości” działa, a to jest chyba dla Ciebie najistotniejsze, prawda? :stuck_out_tongue:

Tak to jest, jak nie umie się czytać, a przy tym na siłę chce się zabrać głos.

Pozdrawiam 8)

Dokładnie tak. Dzięki panowie.

Zanim tu napisałem ten topic byłem święcie przekonany że księga wogóle nie działa a tu niespodzianka. Pozdrawiam. :smiley: :smiley: :smiley:

Brak uprawnień

Chciałem wpisać siędo księgi, a tu… :frowning:

“asterisk dziękuję za wpis do Księgi gości”

Doszedłem do tego co powoduje że nie mogę się wpisywać do księgi. Problem stwarza Norton Internet Security, to on blokuje. Jak wyłączę to wpisy są normalnie dodawane. Tylko jedno mnie zastanawia jaka opcja odpowiada za to? :smiley: