Kupować PS4 czy czekać na PlayStation NEO?

PlayStation NEO ma być lepszą PS Czwórką. Sam nie wiem, czy już kupować PS4, czy poczekać do premiery PS NEO? Znajomy zachęca mnie, żebym czekał na NEO. Mam też kilka innych pytań:

 

  • Czy normalne PS4 stanieje gdy pojawi się NEO?

  • Czy PS NEO pojawi się przed premierą Battlefield 1?

  • Czy PS NEO będzie posiadało wszystkie cechy PS4 m. in. Interfejs, obsługę kontrolerów Move, aplikacje (YouTube, Twitch, Player itp), nagrywarkę filmów (2x SHARE) czy streaming na Twitch i YouTube’a?

Wiesz, jak widzę i czytam kolejny Twój temat co wybrać to zaczyna się to robić nudne. Ostatnio drążyłeś temat PS4. Jaką wersję, z jakimi grami… Na końcu wątku napisałeś, że kupisz PS4. W innych tematach dotyczących konsol, polecałeś PS4. Teraz wypadasz z tekstem, czy kupić teraz czy czekać… Już nawet nie szukam odpowiedzi na Twoje pytania, bo wiem, że szkoda czasu na szukanie informacji, podawanie źródeł, bo suma sumarum TY i tak nic nie kupisz. Bijesz pianę- tylko po co. Temat był wałkowany kilkakrotnie. Za każdym razem kończyło się to w ten sam sposób. Zastanów się może czy konsola jest Ci na prawdę potrzebna. Gdyby była to już dawno byś ją kupił. Hmm poza tym zaraz wychodzą gogle vr do PS4, wiec spodziewam się kolejnego tematu z Twojej strony i kolejnych pytań. Czy warto itd. bo wychodzi tez Xbox Scorpio, który ma być mocniejszy od PS4, więc może znów się zastanów czy warto kupować ps4, czy może odłożyć kasę i mieć na PS5? W końcu obecna generacja się kończy i pewnie za 2-3 lata wyjdzie nowa generacja, więc według mnie nie warto inwestować w PS4 obecnie. 

Nie miałem pieniędzy

Znajomy mi powiedział, że mam czekać na PS NEO i skłoniło to mnie do napisania tego tematu. Na razie nie potrafię wybrać między “Nie chcę mi się czekać” a “Chcę lepszą wydajność”. Poza tym brat mnie uprzedził, że nie dołoży mi do PS4 jak nie sprzedam PS3.

Gogle Wirtualnej Rzeczywistości są dla mnie czymś strasznym. Postać w grze Cię zabija a Ty to czujesz. To jest straszne. Gogli VR nie będę miał nigdy. A, nie, chwila. To chyba hełmy VR, że czujesz jak ktoś w grze zadaje Ci rany

Gdzieś wyczytałem że obecna generacja będzie obecna jeszcze przez kilkanaście lat i że ma być ostatnią generacją.

Kup PC, będzie mniej niewiadomych i mniej niezdecydowania. A jak chcesz konsolę bez zbędnych pytań - kupuj PS4, nie czekaj na NEO.

 

 

  1. Tego dowiesz się po premierze. Zapewne nieco stanieje, ale cudów się nie spodziewaj. 

  2. Kiedy ? Na razie nie ma konkretniej daty. Ponoć pod koniec roku, zobaczymy …

  3. Tak - poczytaj -> http://www.eurogamer.pl/articles/2016-06-24-ps4-neo-premiera-specyfikacja-cena-i-wszystko-co-wiemy

Konsola jest tańsza od PC do gier a moja rodzina dysponuje niskim budżetem. PC kupię później, najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Nintendo NX

Nie ma fify na Nintendo :stuck_out_tongue: ani wormsów na Nintendo :stuck_out_tongue: ani Gran Turismo na Nintendo :stuck_out_tongue: ani Wiedźmina ani GTA V ani Battlefield 1

Nie ma logiki w twoich wątkach, nie ma progresu w sprawie zakupu sprzętu a mimo to nadal tworzysz nowe tematy marząc, czego to nie kupisz :stuck_out_tongue:

Według mnie, to jest bicie piany. Nie wiem jak nie masz kasy to odkładaj i kup coś w końcu, albo sobie odpuść kolejne tematy- czy warto, co tańsze, itd. itp. @rgabrysiak trafnie podsumował Twoje poczynania. Mi brak słów.

To będzie handheld. I to najpotężniejszy na świecie. Kupiłbym to, podobno będę mógł odpalić gry z Androida i iOS na tej konsoli.

Odkładam. Sprzedam PSP i PS3. Teraz to myślę o upgradziie komputera mamy, bo się okazało, że Worms Clan Wars działa lepiej na jej kompie niż moim laptopie, o czym świadczy to, że mogę ciut zwiększyć ustawienia grafiki. To, czy wybiorę PS4, czy PS NEO zależy od tego kiedy uzbiorę na to pieniądze, ale oficjalna wersja jest taka, że wybieram NEO.

Wybieram PlayStation 4… a nie, jednak nie. Chyba NEO… albo ulepszę kompa mamy…

Chyba założę kolejne 5 tych samych tematów żeby się spytać o to samo… bo nie lubię wydawać pieniędzy i przeciągając zakup będę miał powód do ich nie wydawania.

 

PS. Mój poprzedni post to żart. Ale mając jakąś konsolę Nintendo i PC można tak naprawdę pograć w większość gier, bo na PS4 jest to samo co na Xbox One, a na Xbox One jest to samo co na PC.

Tylko żal mi Gran Turismo. Poza tym gram na PS3 ze starszym bratem w fifę. Jak usłyszałem że FIFA 17 na next-genach pracuje na silniku Frosbite to pomyślałem: muszę to mieć, na next-genie.

Nie no, ale poważnie - ile jeszcze takich samych tematów?

Weź PS4, Neo to będzie pewnie jakaś wersja ze zbędnymi dodatkami, Sony jak zwykle będzie chciało twoich pieniędzy, a zgaduje że z większości ulepszeń nigdy nie skorzystasz.

Kup PS4, zaoszczędzone pieniądze na upgrade tego kompa, i tyle.

Wiesz co, może się prześpij, albo zrób sobie drzewko decyzyjne. A na koniec jak już podejmiesz decyzje to spal tę kartkę i załóż kolejny temat na forum. Dzieci w Afryce nie mają wody pitnej i żywności, a Ty się zastanawiasz po raz enty co mam kupić. Naprawdę patrząc na Twoje problemy zastanawiam się w jaki sposób robisz zakupy? Kupić ten chleb czy tamten? Ale dziś nie kupię bo jeść nie będę, kupię pojutrze, albo poczekam w poniedziałek może będzie  w promocji. Się ogarnij się i przestań rozpoczynać po raz setny temat, który nic nie wnosi. Chociaż wnosi,a raczej podnosi liczbę postów i tematów na forum.

To chyba ostatni

Kupuję konsolę na swoje szesnaste urodziny, 6 listopada. PS NEO może pojawić się albo w październiku tego roku, albo w marcu przyszłego roku. To, jaką wersję wybiorę, zależy od dnia jej premiery

 

Grałem dzisiaj przez internet i dyskutowałem ze swoim przeciwnikiem o komputerach, w pewnym momencie powiedział, że kupił używany komputer i jest z niego zadowolony. Teraz ja zacząłem się zastanawiać nad zakupem komputera do gier używanego. Konsolę kiedy indziej. Chcałbym się Was zapytać ile kosztuje używany komputer, który udźwignie Rocket League w 60 klatkach na zalecanych wymaganiach.

 

ZALECANE: 

System operacyjny: Windows 7 or Newer 

Procesor: 2.5+ GHz Quad core 

Pamięć: 4 GB RAM 

Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 or better, ATI 7950 or better 

DirectX: Wersja 9.0c 

Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem 

Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni 

Dodatkowe uwagi: Gamepad or Controller Recommended