Laptop gaśnie

Mam Toshiba L755 laptopa, niedawno zainstalowałem Win 10, i teraz jak odpalam lapka, ładuje się system i gaśnie, i za drugim razem już jest dobrze, czyli muszę dwa razy odpalać, coś się stało po tym jak zainstalowałem Win 10 ?

 

kurde u mnie jest tak samo! dołączam się do postu!

Czyli twierdzicie, że jakiś bug z win 10 jest, a nie zwykłe przegrzewanie się procesora? (zakładam, że jak laptop wam się wyłączy i od razu wciśniecie power, to uruchamia się bez problemu?). Ciekaw jestem czy ktoś wam pomoże jeśli to będzie wina systemu i niczego więcej.

nie przegrzewa się .! jest wyłączony przez cały dzień, przychodzę wieczorem do domu, i odpalam zimniutkiego laptopa, i ładuje się system i gaśnie, i odpalenie za drugim razem dopiero się normalnie włącza

u mnie jest trochę szybciej bo w laptopie mam ssd

 

Witam,

 

u mnie wygląda to identycznie jak u “pauwojs94”. System na ssd Samsung 850 evo, wszystkie sterowniki zainstalowane i aktualne, też windows 10, na windows 8.1 działał poprawnie. Jak temu zaradzić? Może jakieś opcje włączyć/wyłączyć/ zmienić względem windows 8.1 w BIOSie? 

Mam!

jóż u mnie działa jak powinno. trzeba uaktualnić windowsa czyli z poziomu windows zainstalować/updatowac windows dane zostaną zachowane a pc czy laptop uruchomi się poprawnie. do uaktualnienia potrzebny jest windows macie tu https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 i jak nie macie to pobierzcie na nośnik albo iso. w przypadku jakby windows pytał się was o klucz produktu piszcie do mnie powiem jak pominąć. u mnie działa :smiley:

pozdrawiam