Laptop nie wykrywa dysku D

1.thumb.jpg.2b8fbfe5a78c8f087045304a274b

Ale coś napisz, co tam było? Zwykła partycja z danymi (np. NTFS?). Coś zmieniałeś, formatowałeś? Użyj jakiegoś programu do odzyskiwania danych i dokładnie przeskanuj dysk.

Wejdź w zarządzanie dyskami, powinno być tam wolne nieprzydzielone miejsce.

Laptop nie mój. Dziewczyny :slight_smile: dała do zabawy dziecku 10 lat. przeskanowałem i pełno wirusów . na dysku zdjęcia ;( problem pojawił sie  także przy podłączeniu dodatkowego dysku i chce Go formatować… ■■■ tam były te same zdjęcia…

13.jpg13.thumb.jpg.a1c7e3fa53481dc3d185a919136

ten program reachit drive to niby do czego ? bo to jakis syf sam sie zainstalował…

Daj najpierw skany (zgodnie z opisem) w dziale bezpieczeństwa.

jaki program do odzyskiwania tych zdjęć z dysku i z dysku dodatkowego, co mozna jeszcze posprawdzac?  

Zastosuj się najpierw do raportów.

Reachit to pewno jakaś chmura do przechowywania plików. Pliki możesz odzyskać płatnymi Ontrack Easy Recovery czy R-Studio. Z darmowych też coś się znajdzie http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Programy,Windows,224.html Skan już swoją drogą. Wirusy też trzeba skasować.

Dziecku można dać laptopa, ale po co na koncie administratora to nie wiem. Chyba żeby potem patrzeć jak pamiątkowe zdjęcia idą w kosmos…

dzieki bede działał . 

co z ta partycją nie tak ?? nie moge wejsc na ten dysk 

program active file recover widzi dysk z plikami …jak mam uruchomic ten dysk(naprawic)