Laptop zamiast wyłączyć się uruchamia się ponownie

Laptop zamiast wyłączyć się uruchamia się ponownie… przycisk wyłączenia jak i to wyłącz ze startu nie działają i muszę wyciągać baterię co zrobić… :?

więc tak, nie wiem jak masz system.

Wskazówka dla XP:

Start->ustawienia->Panel sterowania->Opcje zasilania->Zaawansowane zarządzanie energią(APM) tam zaznaczasz “ptaszek” przy włącz obsługę Zaawansowanego zarządzania energią. Klikasz OK(zamykasz opcje zasilania)

image_id: 195

(na nowo wchodzi w opcje zasilania)następnie przechodzisz do zakładki-Zaawansowane-Kiedy w komputerze zostanie naciśnięty przyciska zasilania-rozwijasz listę wybierasz:- Zamknij system -klikasz OK

image_id: 196

Vista

panel sterowania- opcje zasilania- po lewej stronie masz menu-kliknij tam Wybierz działanie przycisków zasilania -ustaw po naciśnięciu przycisku zasilania-

na baterii -zamknij

-podłączony-zamknij

image_id: 2188

w innych systemach jest analogicznie więc szukaj podobnych opcji

XP

nie mam takiej zakładki jak “Zaawansowane zarządzanie energią(APM)”

drugi pkt z tym zamknij system sprawdziłem już tam było zamknij system przy naciskaniu tego przycisku

kurna co jest…? #-o

nie cholery nie mogę dojść

siostra odkryła tylko, że jak się znów uruchamia to na widoku windows xp czarne tło naciśnięcie przycisku wyłącza go wtedy

to co reinstalacja xp’eka mnie czeka… #-o

Jeśli rady nie pomagają, sam nie wiesz co jest przyczyną i nikt więcej nie ma pomysłu to chyba niestety tak.

Witam miałem taki sam problem: zrobiłem coś takiego:

wtedy komputer się nie resetował, tylko wypluwał blue screen, z błędem aplikacji powodującej reset komputera, była to jakaś gra online (nie pamiętam już nazwy, dawno temu to było), nie dało się jej usunąć całkowicie (czyszczenie rejestru, dysków, pozostałości po grze nie dawało rezultatu), pomógł format :wink:

Dla wszystkich którzy mają w/w problem. To nie wina ustawień sprzętu! !!

Problem tkwi w wirusach które macie w kompach. Nie pomaga ochrona avasta! !!

Nie potrzeba robić “formata” , należy mieć po prostu przynajmniej MCAFEE! !!

Wiem to z własnego doświadczenia bo miałem ten sam problem na trzech różnych komputerach w różnych miejscach…

:smiley: