Licencja NIS PL 2012 1PC 1ROK - Coś tu nie gra?

Witam

Kończy mi się subskrypcja na NIS 2012. Chcę ją przedłużyć. Szukając na allegro trafiłem na

http://allegro.pl/norton-internet-secur … 04913.html

Cena ciekawa, tylko z legalnością coś mi tu podejrzanie wygląda.

Co sądzicie o tej ofercie? A może już ktoś brał coś podobnego?

Wszelkie podpowiedzi mile widziane

Pozdrawiam

Sprzedawca pewnie kupił hurtem klucze do starszych wersji Nortona i sprzedaje jako 2012. Dodam, że klucze ze starszych wersji działają legalnie oczywiście w najnowszej 2012.

A ja nie wierze w takie “promocje” Jaki dowód będę miał że legalnie kupiłem taki produkt? Wydruk z aukcji? A gdzie certyfikat autentyczności który jest dodawany do każdej wersji pudełkowej (certyfikat mam w Kasperskim nie wiem jak jest z Nortonem)

Witam.Miałem podobny przypadek, klucz też kupiony na Allegro (nieco wyższa cena). Skonsultowałem się poprzez pomoc (chat) NIS2012 z osobą z Symantec i dostałem odpowiedź, iż mogę tego klucza używać (oczywiście musiałem e-mailem przesłać dowód wpłaty i podać numer aukcji).

Mam nadzieję, że pomogłem, zawsze można zrobić tak jak ja zrobiłem tzn. połączyć się z konsultantem Symantec.

Nie wiem czemu ,ale niektórzy widząc na przykład niską cenę programu od razu zakładają ,że to pirat i starają się być bardziej “papiescy od papieża” , wciskając ludziom własną interpretację licencji, co nie raz nie pokrywa się z tym, co mówi/pisze oficjalny przedstawiciel danego programu.

Pozdrawiam

Wojtek

Bo Symatec jest bardzo nastawiony ku klientowi i po zgłoszeniu sytuacji wątpliwości co do legalności zakupu klucza, daje poszkodowanemu nowa legalną licencje.

I wielka chwała im za to :slight_smile:

Witam

Akurat w tym przypadku nie dostałem nowego klucza , tylko pozostałem na kluczu z Allegro , ale też nie było ani jednego słowa konsultanta z Symantec, że licencja jest nieprawidłowa bądź nielegalna.Zgadzam się z przedmówcą: chwała im za to.

Pozdrawiam

Wojtek