Linie zaznaczania na pulpicie stały się grube

Mam mały problem, który pojawił się jakiś czas temu. No nie wiem jak mam go opisać. Pokaże to w screenie: http://naforum.zapodaj.net/053ffdcc5dde.jpg.html Jak widzicie zaznaczenie na pulpicie stało się dziwnie grube a i wokół tekstu zaznaczonej ikony to samo. Problem z plikiem systemowym wykluczyłem bo sprawdzałem. :slight_smile:

Mi chodzi gdy zaznaczasz na pulpicie jakieś ikony. Linie zaznaczania są takie grube. Oraz wokół podpisu zaznaczonej ikony. W przypadku wielu ikon grube zaznaczenie podpisu jest tylko przy jednej ikonie z zaznaczonych co widać na tym zrzucie.

I jeszcze jedno. Wyłączałem ostatnio przywracanie systemu więc kicha. :frowning:

Już mam zainstalowane MBAM. Zaraz zrobię skan i dam log. :slight_smile:

Dodane 18.07.2011 (Pn) 10:51

Mam mały problem z aktualizacją. Link: viewtopic.php?f=2&t=454051. :frowning:

Dodane 18.07.2011 (Pn) 14:56

Przeskanowałem Dr. Webem. Nic nie wykrył. Gdzieś musi coś być ale co.

Spróbuj ustawić jakieś schematy wyglądu systemu (kompozycje?) na domyślne. panel sterowania ->wygląd i personalizacja.

Właśnie ten mam. Robi to niezależnie od kompozycji.

Dodane 18.07.2011 (Pn) 18:10

Są jakieś inne pomysły bo ja nie mam ani jednego co zrobić z tym felerem :?:

Win7 czy Vista?

sprawdź

Panel sterowania->System->Zaawansowane ustawienia systemowe(po lewej)->Zaawansowane->Wydajność->Efekty wizualne->Dopasuj dla uzyskania najlepszego wyglądu->OK

zobacz czy wszystko było zaznaczone jeśli nie a po tym się poprawi to to jest winowajcą czyli system sam dobrał

Windows XP Pro. A w ustawieniach Efektów wizualnych nic nie dało. A logi OTL zaraz wrzucę.

ja myślałem że masz win7/vista, a tu Xp

my tu szukamy, a nie powiedziałeś nam że masz Seven albo Vista Transformation Pack

Wina tego packa może on ma gdzieś opcje poszukaj może gdzieś tam będzie

Mam SevenMizera ale odinstalowałem go i przywróciłem oryginalne pliki. I nadal jest to samo. Przecież pisałem że pliki systemowe nie mają z tym nic wspólnego. SevenMizer ma kopię zapasową oryginalnych plików dlatego właśnie niego zainstalowałem. A poza tym te paki nie mają opcji o ile się nie mylę. I SevenMizer nie instaluje głupich programów. Poprostu wygląd jest zmieniony tylko przez zmiany w plikach systemowych. Nic więcej. Ale oryginały przywracałem. Zero efektów. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

jednak czegoś nie przywróciło

Przywróciło wszystko. Sprawdzałem pliki systemowe. Ile jeszcze razy mam to powtarzać?? Jak taki mądry to sprawdź logi, które dałem w dziale Bezpieczeństwo: viewtopic.php?f=16&t=454161 . Mi tylko by przychodził do głowy explorer.exe ale to nie to. Sprawdzałem. Chwila. Przypomniało mi się że miałem włączone program Styler i po wyłączeniu takie coś zaczęło się dziać. :slight_smile:

to masz odpowiedz coś w programie styler się zmieniło posprawdzaj tam

achh te zabawy z wyglądem

  1. Program Styler nie jest programem do instalowania. :stuck_out_tongue:

  2. Styler nie wprowadza zmian stałych tylko na czas jego uruchomienia. Gdy zostanie wyłączony wszystkie zmiany znikają. :stuck_out_tongue:

  3. Mógłbyś chociaż się dowiedzieć czym jest ten program a nie że gadasz sobie “to tam coś pozmieniaj”. Takie gadanie w ciemno nie pomaga.

cisza tym bardziej nie pomaga

milczenie jest złotem

żegnam

próbuje pomóc odrzucasz twoja sprawa

Dla mnie jakoś milczenie nie jest złotem. I ja nic nie pisałem że twoją pomoc odrzucam. Widzę że znalazł się ktoś kto się obraża bez większej przyczyny. Wracając do tematu. Może ktoś wie jak to naprawić? Bo pawcio1212 się obraził i gadać dalej nie będzie.

Może odpal tego stylera i wyłącz, może jakaś zmiana nie zniknęła? :smiley:

Tylko mnie nie obraź :wink:

Juź sprawdzałem. Nie ma tam nic dotyczącego linii zaznaczania. Głównie dodaje on cienie do okien itp. A tak poza tym już go wywaliłem całkowicie i już go nie odpalę. A może stery od grafiki?

Wpisz w wierszu polecenia frazę sfc /scannow , która powinna wskazać i naprawić nieoryginalne pliki :wink:

Windows XP i Service Pack 2, Internet Explorer 6? Zaktualizuj, koniecznie :wink:

“Problem z plikiem systemowym wykluczyłem bo sprawdzałem.” To napisałem w pierwszym poście. Ale np. IE mi się nie chce aktualizować. Bo co? Wirusy? Minęło pół roku od formatu i ani jednego wirusa na kompie nie było. :slight_smile: Wracając do tematu. Czy sterowniki od grafiki mogłyby coś takiego zrobić?