Pendrive nie chce działać - problem z otwarciem

Witam! mam problem z pendrivem a mianowicie dzisiaj na chwile podłączyłem mojego pendriva do kompa aby zgrać do niego jeden plik z Worda i wieczorem ponownie podłączam tego pendriva do tego samego wejścia USB i nagle system mi pokazuje że przed użyciem tego pendriva muszę go sformatować :shock: - tylko że ja nie chce go formatować ponieważ mam na nim wiele ważnych dokumentów które są mi potrzebne. Co mam zrobić w takiej sytuacji??. Dodam że na innym kompie z Windows 7 próbowałem go podłączyć i efekt jest ten sam… :frowning: Mam system Windows Vista

Proszę o pomoc

Dziękuje i pozdrawiam…

A jak usunąłeś tego pena z systemu przez bezpieczne usuwanie sprzętu czy wyjąłeś go “na chama”?

wyjalem go poprzez bezpieczne usuwanie sprzetu

może zamiast ''Otwórz" spróbuj po prostu eksploruj…

Jeśli masz napęd CD/DVD spróbuj nagrać na płytkę Slax’a [http://www.slax.org/get_slax.php?download=iso ] wypalasz bootowalne ISO i z Pena wrzucasz dane na dysk.

Witam,

mam taki problem z pendrivem, że nie chce się on otworzyć poprzez dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy… (po wejściu w “mój komputer”)

do tej pory zawsze tak wlaśnie go otwierałam

niestety teraz po takiej próbie wyświetla się okienko “wybierz program, którego chcesz użyć do otwarcia tego pliku”

nie jest to może nic strasznego, ponieważ mogę go otwrzyć prawym przyciskiem myszy-> eksploruj, ale jeśli jest jakiś sposób by mógł on ponownie otwierać się jak poprzednio proszę o podpowiedź