Program do prowadzenia statystyk treningów pływackich

Dużo pływam i w utrzymywaniu formy bardzo pomagał mi program Endomondo (aplikacja na telefon + strona www). Niestety od dziś Endomondo wprowadziło konto premium i tylko osobom, które takowe konto wykupili udostępnia wszelkie statystyki. Kosz to 20 dolarów na rok. ;/ Czy ktoś z was kojarzy aplikację, która bez żadnego abonamentu (darmowa lub z jednorazową opłatą) pozwala prowadzić zapis wyników i na ich podstawie pokazywać statystyki (wykresy średniej prędkości, przepłyniętego dystansu, średniego czasu treningu) oraz listę najlepszych wyników osobistych?

Hej,

Programu jako takiego nie znam ale 20$ na rok to nie majątek :slight_smile: masz 3 opcje:

  1. poszukać alternatywy

  2. zrobić ściepe narodową na 20$

  3. napisać do mnie na pw a postawie Ci ten program:)

Nie masz na co wydawać pieniędzy, że chcesz oddać pieniądze nieznajomemu? :smiley: Wiem, że $20 to nie majątek, ale trochę się wkurzyłem, bo zapłaciłem już im za program w wersji Pro, a oni chcą ode mnie dodatkowych pieniędzy za jakieś konto Premium. Ponadto zmiany zaszły bez żadnego uprzedzenia. Jeśli nie znajdę żadnej alternatywy, to chyba w ramach czwartej opcji poświęcę kilkanaście/kilkadziesiąt wieczorów i stworzę sam sobie taką aplikację. Jeszcze aplikacji na Androida nie robiłem, więc chyba to dobry powód, by wreszcie napisać jakiś kod w innym języku niż C#.

3mam kciuki Kolego, co tam 20$ nowe doświadczenia + wiedza są bezcenne :slight_smile:

PS: nie zapomnij się pochwalić swoim dziełem =D>

Edit:

Sprawdź, może to się przyda: “Navime – polska konkurencja Endomondo i RunKeeper”