Microsoft outlook

Czy mając oryginalną wersję microsoft office 2007 student edition (czyli w skład pakietu wchodzi tylko word, excel, power point i one note) istnieje możliwość dointalowania ms outlook z pirackiej wersji np. z office 2007 enterprise? Wystąpi konflikt kluczy aktywacyjnych?

Chodzi generalnie o to iż przesiadam się z windows vista business na windows 7 home premium i nie spodziewałem się że windows 7 nie zawiera żadnego klienta poczty, można ewentualnie sobie doinstalować freewarową wersję windows mail live czy coś takiego, ale nie spełnia ona moich oczekiwań a zależy mi na przeniesieniu wszystkich danych z poczty windows mail (konfiguracja kont pocztowych, wiadomości, kontakty).

Bardzo liczę na wszelkie wasze rady…

Nie bardzo cię rozumiem skoro nie masz licencji na Offica zawierającego Outlooka to nawet jak go zainstalujesz (w co wątpię bo klucz może się nie zgadzać) to nie będzie to zgodne z licencją.

Poszukaj alternatywnych klientów poczty (Thunderbird itp.)

Powinieneś dokupić osobno MS Office Outlook.

Jeżeli doinstalowujesz tylko MS Office Outlook nie powinno by z tym problemów. :slight_smile:

thunderbird oraz “the bat” nie odczytują ustawień kont *.iaf więc nie interesują mnie te właśnie klienty poczty…

To pozostaje ci dokupienie Outlooka.

A czy byłoby możliwe coś takiego (wiem że kombinuje jak koń pod górę ale…):

  • oryginał office student edition 2007 + sam ms outlook 2003 pirat jako oddzielna aplikacja

???

Na temat tej kombinacji się nie wypowiem (zajrzyj do regulaminu a dowiesz się dlaczego).

Dziwne na moim lapku z Win7 od początku jest Poczta usługi Windows Live , a nawet jeśli go nie ma bez problemu można pobrać cały pakiet Windows Live Essentials i go zainstalować (nie obejdzie się bez sprawdzania autentyczności) :stuck_out_tongue:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Liv … 12570.html

A nie kombinować z:

szalek83 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.