r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Maciejjjjj

Microsoft Windows - Aplikacja nie odpowiada.

Witam.

Ostatnio po włączeniu komputera po około 10 sekundach od pokazania się pulpitu komputer zawiesza się całkowicie, można tylko ruszać kursorem, który jest w pozycji "zajęty". Po odczekaniu chwili wyskakuje takie okienko rA0fT.png.

Postąpiłem tak jak tu -> http://forum.dobreprogramy.pl/windows-komunikat-brak-odpowiedzi-migoczace-okna-t364811.html, ale po kilku włączeniach komputera problem powrócił.

System oczywiście Windows 7, nie podkręcałem, ani nic. Nigdy się nic takiego nie działo. Nadmienię, że ostatnio zaczęło wywalać bluescreeny.

W trybie awaryjnym wszystko jest okej.

Planuję zrobić format, ale czy jest jakieś choćby chwilowe rozwiązanie tego problemu?

Co dziwne, bo ostatnio nie instalowałem nic nowego, a problem wyskoczył dosłownie znikąd.

r e k l a m a

Ctrl+Alt+Del i uruchom menedżera zadań - zobacz z belki aplikacje i tam będzie ta która się nie może otworzyć.

Tak jak napisałem zawiesza się całkowicie. Gdybym sam mógł rozwiązać w ten sposób problem nie rozpoczynałbym wątku.

Uruchom z rejestrowaniem uruchamiania lub w ciągu tych 10 sekund przed zawieszeniem naciśnij te trzy klawisze.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0