Problem z mikrofonem!

Witam!

Nie wiem dokładnie czy to dobry dział na tego typu sprawy. W razie czego proszę o wyrozumiałość bo pierwszy raz jestem na forum. Mam problem komputerem.

Kupiłem cześć do nowego kompa płyta główna ram 2gb dd3 karta graficzna 9600 Zotac 512 i procesor AMD 2 rdzeniowy 2,9 Mhz a także nową obudowę mającą z przodu wejścia do głośników/słuchawek mikrofonu i 2x usb. Pierwsze miałem problem z usb na obudowie z przodu nie działało mi rozkręciłem kompa przełączyłem kabel od obudowy i działa. Mam jeszcze 1 problem którego w żaden inny sposób nie mogę rozwiązać. Jak już wspominałem mam 2 wejścia na mikrofon z przodu od obudowy i z tyłu od płyty głównej. Mój problem polega na tym że mikrofon z przodu podłączony działa bez zarzutów a z tyłu nie działa wcale nie wiem dlaczego.

Za każdą udzieloną pomoc serdecznie dziękuję. Proszę poradźcie coś. Czy mam jechać i oddać do gwarancji??

Witam!

Musisz skonfigurować Menedzera Karty Dziwekowej bo nie w kazdej konfiguracji mikrofon jest aktywny

PPM na ikonce głośnika>Otwórz regulację głośności>Opcje>Właściwości>w urządzeniu miksującym wybierz:Audio Input>w pokaż następujące sterowniki głośności NIE zaznaczaj:Front Mikrofon a zaznacz> Głośność Mikrofonu>OK>W regulacji nagrywania zaznacz>Głośność mikrofonu>Zaawansowane>zaznacz>Zwiększenie Wydajności Mikrofonu>Zamknij.(Nie wiem jaką masz kartę ale chodzi o wskazanie właściwego wejścia mikrofonowego. Jak masz inną kartę to znajdziesz). Teraz sprawdź. Pozdrawiam.

Zrobiłem tak jak napisałeś ale teraz z przodu nie działa mikrofon. Czy da się zrobić żeby działało z przodu i z tyłu? Oto moja płyta główna :

ASUS M4N68T nForce 630a 3DualDDR3-1333, SATA,RAID ,GBLAN ,EPU ,ATX. Poradźcie coś najszybciej. Jutro jadę do miasta i nie wiem co zrobić jak już mówiłem teraz z tyłu bez zarzutów działa z przodu wcale.

-chyba raczej nie. W każdym razie jak przełączam na tył to wyłącza przód, u mnie jest tak samo. Nie znam sposobu czy da się inaczej.Może na innych kartach?.

Piotrek172 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif