Mix Stereo nie słychać mojego głosu

Witam. Mam pewien problem ponieważ ostatnimi czasy miałem chęć nakręcić lets playa z osobą towarzyszącą ściągnąłem FRAPSA 2.9.4 i zacząłem nagrywać… wtedy jeszcze nie włączyłem opcji mix stereo w windowsie… po nagraniu zauważyłem że słychać jest tylko mój głos a kolegi bardzo ale to bardzo słabo [wszystko podgłośnione na full]. Potem kolega powiedział mi o “mix stereo” włączyłem tą opcję i zacząlem nagrywać od nowa… po nagraniu zauważyłem że słychać jest tylko jego głos a mojego prawie wcale [wszystko na full]. Proszę o jak najszybszą pomoc. Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś screena niech pisze wrzuce jak najszybciej.

Z poważaniem Igor.

  • to może źle ?

Nie napisałeś jaką masz kartę dźwiękową.

Np. ja mam Realtek ALC883 HD i w regulacji nagrywania muszę mieć ustawione prawie na minimum.

Oprócz tego sprawdzaj później przy zaznaczonym lub odznaczonym Miks stereo.

Na Skype, GG itp. musi być zaznaczone.

cichy-mikrofon-t401860.html

sprawdzałem to przez ajkieś 5 godzin było full minimum itd. Mam taką samą karte dźwiękową nagrywam na skype

Jeżeli masz tą samą kartę dźwiękową to sprawdź poradniki :

Prawidłowa konfiguracja sterowników Realtek HD Audio.

Brak dżwięku na panelu przednim komputera.

Na Windows 7 są te same ustawienia tylko panel sterowników wygląda inaczej i musisz szukać w opcjach.

Nadal występuje ten sam błąd. Czy to wgl. może być wina frapsa ? Albo tego że nagrywam korzystając ze skype ?? Z tego co wiem to większość korzysta z skype i frapsa i wszystko jest ok. Jest taka możliwość że to wina programu do nagrywania ??

Dodane 28.06.2011 (Wt) 1:18

Już sobie poradziłem dzięki xman że się fatygowałeś:)