Monitor się włącza i wyłącza na zmianę

1.Jak to się zaczęło:

Miałem problem z ustawieniem dźwięku w Winfast PVR2, w końcu zrobiłem wyszukiwanie stacji (jakaś trzecia opcja , po trybie Normalny i strojenie automatyczne, a to trzecie zapomniałem, w każdym razie je wybrałem) i pojawił się komunikat, że może to robić od 5 do 10 minut. Zminimalizowałem okno, wyszedłem na chwilę, potem chciałem je otworzyć, ale pojawiał się tylko ten pasek za który można chwytać z nazwą programu, reszty, czyli wyników wyszukiwania nie było. I nic z tym paskiem nie można było zrobić, nawet wyłączyć, to zamknąłem go za pomocą CRTL+ALT+DELETE.

I wtedy mi się wyłączył monitor. Pomachałem myszką i się włączył. Już się ucieszyłem, a on znowu się wyłączył :oops:

I tak na zmianę. Monitor sie włącza i działa jak piszę coś na klawiaturze albo robię coś myszką. Jak tylko przestanę, momentalnie się wyłącza. Stało się to 10 minut temu, teraz też piszę ciągle coś robiąc żeby mi się tylko nie wyłączył, więc przepraszam za wszelkie błedy. :wink: Co robić? Proszę o szybkie odpowiedzi, to raczej nie wina monitora, tylko coś bardziej skomplikowanego, chyba przez winfasta, a ja nie mam siły ciągle gapić się w migający monitor.

Acha, jeszcze jedno ważne - zrestartowałem komputer i działał monitor normalnie do czasu gdy pojawił się napis ZAPRASZAMY (mam XP Home). Potem znów mi robił dyskotekę. :expressionless:

Zobacz PPM na pulpicie->właściwości->wygaszacz ekranu->zasilanie->wyłącz monitor, tam zobacz, czy nie Masz ustawionego szybkiego wyłączenia (chociaż tam jest minimalnie 1 min :? , ciekawe).

Może odinstaluj program od tej karty TV?

Odinstaluj ten program tak jak pisze cosik_ktosik.

To jest konflikt sprzętowy jakiegoś sterownika. Miałem podobną sytuacje, ale ze sterownikami do BT. Po uruchomieniu systemu monitor mi się wyłączał, a zaraz po machnięciu myszką się włączał. Tylko że u mnie nie było dyskoteki a bardzo irytujące atakujące z zaskoczenia resety :slight_smile:

Nie działa. :evil:

Odmontowałem i dalej się wyłączał i włączał. ALE zamontowałem jeszcze raz i włączyłem znowu to skanowanie stacji “Adaptive Channel Scanning”. I działało ! =D> Przez 10 minut #-o

Najgorsze, że zaczął znowu, jak miałem już tu pisać, że się naprawił :oops: Wredny monitor.

Macie inne popozycje? :?

P.S. Sorry Monczkin, ale monitor mnie oślepił :stuck_out_tongue:

A może wyszukaj wszystkie częstotliwości programów w necie i wpisz je ręcznie (PPM->dodaj nową częstotliwość). Nie będziesz musiał stosować automatycznego szukania.

Ewentualnie, zainstaluj jeszcze raz directx.