Mozilla się nie ładuje

Mam problem jak w temacie nagle po włączeniu kompa Mozilla się nie ładuje tzn.albo wyświetli się strona startowa i pojawi się symbol ładowania strony-klepsydra i dalej ani rusz przy naciśnięciu myszką info że Mozilla nie odpowiada albo w ogóle strona się nie otworzy tylko górna część okna z napisem firefox a reszta biała strona tylko w środku ikonka klepsydry i można czekać w nieskończoność na załadowanie strony.co z tym można zrobić?

Miałem podobny problem u siebie, pomogło skasowanie profilu.

W polu uruchom wpisujesz

i wyświetla Ci się manager profili tam usuwasz ten który masz i tworzysz nowy.

No niestety pomogło tylko na chwile zdąrzyłem przejrzeć kilka stron i znowu to samo ikonka klepsydry i brak odpowiedzi

Dodane 19.09.2009 (So) 12:54

Po kilku próbach z profilami odkryłem że problem zaczyna się w momencie zainstalowania Google toolbar tj.po instalacji po ponownym uruchomieniu Mozilli pasek się nie pojawia a strony się nie ładują tylko ta klepsydra

A gruntownej Reinstalacji Mozilli nie próbowałeś ?

Jaką masz wersję Mozilli ?

Mozilla 3.5.3 Reinstalacja to już dla mnie ostateczność robiłem tak kiedyś z IE i miałem koszmar bo stare pliki się niedokładnie odinstalowały nawet gruntowne sprzątanie Cleanerem nie pomagało szukałem ręcznie plików bo nowa wersja IE nie chciała się zainstalować