Mp4 yp-q1

Witam!

Mam problem z zainstalowaniem mojego MP4 YP-Q1. Korzystam chwilowo z kompa znajomej, ale ona ma XP, a ja nie mam plyty instalacyjnej do MP4. Po pierwszym podlaczeniu do USB rozpoczal instalacje, ale poniewaz nie mam plyty nie zainstalowal urzadzenia. Probowalam sciagnac sterowniki ze strony Samsunga, ale Emodio, ktore obsluguje ten sprzet nie wykrywa w ogole urzadzenia, z reszta komp tez nie. Podlaczam sprzet do USB i nic sie mie dzieje.

Czy ktos wie co z tym fanem zrobic?

Dzieki.

Podstawowa sprawa: odłącz urządzenie od komputera, odinstaluj dokładnie to co zostało zainstalowane, wyczyść system za pomocą np. CCleaner, zainstaluj ponownie ściągnięte oprogramowanie ale z urządzeniem odłączonym od komputera. Urzędzenie podłączasz dopiero gdy oprogramowanie lub jego instalator o to poprosi lub po zakończonej instalacji (jesli wcześniej nie było komunikatu o możliwości podłączenia)

Pamiętaj - przy tego typu zaawansowanych urządzeniach postępujesz zawsze w ten sposób jak napisałem powyżej - instalujesz oprogramowanie/sterowniki producenta, nie podłączasz urządzenia aż nie zostaną one zainstalowane.

Maggie1 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif