Na luzie, czyli kto co lubi? Żenada administracji!

Do Administracji:

 

Dlaczego nie wywalacie do kosza z TEGO działu, jeśli ktoś spyta o telewizor, allegro, bank, fb, rozliczenia vat, żarówkę, studia, śledzenie przesyłek, film, paypal, technikum,czcionkę, kodeks drogowy? TO tylko przykłady w pierwsze strony. Ja zapytałem o coś z budownictwa i wywalono do kosza sugerując forum tematyczne. Dlaczego pytającego o tv nie skierowano na forum rtv itp.? Ja rozumiem upały, nadgorliwość, sodówkę ale bez przesady. Wiem, wiem lepiej śmiecić bzdurami typu Wasz „cudowny” hot zlot, cold zlot, mini zlot, przeżyjmy to jeszcze raz, wspomnienia zlotu, zlot zlotu…

Zjedz snickersa.

Zadałeś pytanie stricte techniczne z kompletnie innej branży nie mające absolutnie nic wspólnego z technologią elektroniczną (no chyba że sterować spuszczaniem wody będziesz smartfonem z androidem) więc zasugerowałem ci forum gdzie na pewno są ludzie którzy ci sensownie odpowiedzą w temacie, dla mnie działanie moderatra było całkowicie zrozumiałe.

 

Gdybyś chciał się dowiedzieć np. jak zainstalować komputer w łazience żeby go zabezpieczyć przed wilgocią (tak już sobie fantazjuję) to tutejszy dział Na luzie :slight_smile: byłby odpowiedni.

 

Gdybyś pytał o np. taki kibelek: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Wireless_toilet_control_panel_w._open_lid.jpg i sposób jego sterowania to forum komputerowe “na siłę” by pasowało a Ty pytałeś o najzwyklejszą zabudowę z Koła… :stuck_out_tongue:

Przepraszam, że się wtrącę - ale skoro to jest dział, który nie trzyma się bezpośrednio obszaru wiedzy komputerowej, to dlaczego taka praktyka wobec topiku kolegi Tomi915 w ogóle miała miejsce?

 

To, że jest to Forum komputerowe nie oznacza przecież, iż jego użytkownicy znają się tylko na tym, prawda? Zdumiewająca postawa użytkowników - zwłaszcza, że nadal wiele ludzi na swoim spędza własne urlopy na remontach niestety :frowning:

 

Druga sprawa: chęć, czy potrzeba poszerzenia własnej wiedzy nie musi nas przecież obligować do szukania rozwiązania w konkretnych miejscach do tego wyznaczonych (takie jak właściwe Forum tematyczne)… Nie wierzę by ktokolwiek z nas, kiedykolwiek rozmawiał z kolegami z pracy tylko o niej - w tym miejscu każdy może zastosować dowolny przykład z życia… Dlaczego na jakimkolwiek Forum z wydzielonym sektorem OT miałoby być inaczej?

 

Owszem dyskusja tam odbiegła od tematu - w takim momencie powinno się oczyścić temat ze zbędnego materiału i pozwolić mu płynąć dalej właściwym torem.

 

Dziękuję za uwagę :slight_smile:

Dobreprogramy.pl to nie strona dla budujących stelaże w WC. To strona o tematyce elektroniczno-programowo-technologiczna. Jak ktoś zapyta o coś w sprawie telewizora to na pewno ktoś się znajdzie kto będzie o tym coś wiedział, lub o studiach, to dużo ludzi tu coś na pewno o tym wie.

Po pierwsze: Dział “Na Luzie”- problem stricto do “O forum”, po drugie, masz prawo odwołać się na PW od decyzji Moda (teraz też masz prawo), jednak argumenty zostały podane. Twoje przykłady są lekko nietrafione, Paypal, TV można wpasować w tematykę technologiczną/IT, budowę wychodka już nie bardzo. Temat kłódka, przenoszę do O Forum.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.