r   e   k   l   a   m   a

nagrywanie w ashampoo 9

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

8 postów w tym temacie

Napisano

jak ustawić w ashampoo burning 9 aby gdy chce dodać dane z płytki aby zapisywały się wkatalogu pliku tymczasowych i gdy chciałbym je nagrać czytało je z dysku gdyż nie mam 2 napęów

Napisano

konrados1906, popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif, tak aby mówił konkretnie o problemie.

2.6. Tytuły wątków należy dobierać w sposób łatwo kojarzący się z danym problemem. Nie należy wstawiać wszelkiego rodzaju ozdobników w tytułach.

Napisano

Mógłbyś to jakoś inaczej sformułować bo z tego co napisałeś to nic nie rozumiem :? Chcesz skopiować płytę tak?

r   e   k   l   a   m   a

Napisano

skopiować ale nie całą płyte lecz wybiórczo kilka rzecczy i jak zrobić w tym progsie aby jak dodaje te rzeczy program sam je zapisywał {tymczasowo} na dysku żebym nie musiał sam ich na dysk zgrywac 8)

-- Dodane 24.06.2009 (Śr) 15:00 --

jak coś to pisz na gg status.asp?id=3505915&styl=3

Napisano

Nie wiem czy coś takiego można zrobić ... A dlaczego nie możesz zgrać tych plików najpierw na dysk a potem na płytę ?

Napisano

poniważ chciałem aby przyspieszyć nagrywanie a tak to schodzi 2 razy dłużej.... a nie wiesz czy w nero tak się da??

Napisano

Faktycznie trudno Cie zrozumieć. W Nero przy kopiowaniu płyty z użyciem jednego napędu pliki są zapisywane w folderze tymczasowym. Niestety nie da się zmienić tej zawartości i płyta zostaje skopiowana w skali 1:1.

Napisano

Szybciej? :)

Zobacz ile czasu straciłeś.

Skopiuj pojedyńcze pliki na dysk i potem nagraj. Minuta cię nie zbawi.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0