Najlepszy darmowy antywirus - stary temat na nowo

A więc tak. Interesuje mnie jaki obecnie jest najlepszy darmowy program antywirusowy. Od testu dobrychprogrmów minęło już kilka ,wersji’’ więc jest nieaktualny. Który może zapewnić podstawową ochronę przed wszystkim, na dobrym poziomie- wszyscy psioczą na avasta dobrze wypadającego w testach, chwalą avirę free, która ostatnio kiepsko sobie radzi ( tak jest w gazetach - nie wiem czy to prawda), o avg nie można sie niczego konkretnego dowiedzieć - albo przypadki nie z tej ziemi albo rewelacja. Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam

Ja używam avg już od ponad roku i jeszcze nic nie złapałem czasami jeszcze używam skanerów online i do tego oczywiście jakiś program antyspyware.

COMODO Internet Security http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Inte … 12952.html

Ja mogę ci polecić Avast 5. Mam go już bardzo długo i nie złapałem żadnego wirusa.

A ja polecam Microsoft Security Essensials - ostatnio również w wersji polskiej

Ja po wielu doświadczeniach polecam AVG ;]

tylko COMODO :slight_smile:

wszystkim-najistotniejsze-optymalizacja-cyba91-cz1-t390938.html

Co do tej Pandy Cloud antivirus to jakoś nie mam przekonania (może sie mylę), ale dla mnie jest zbyt ,nowoczesny’’ i wyprzedza poprzedników za bardzo - pasuje do przysłowia nie bądź taki chop do przodu bo ci z tyłu zabraknie. U mojego kumpla jest avast - zainstaslowałem u ciotki na dwóch kompach. Uwałałem go za skutecznego antywirusa, do czasu. Mojemu kumplowi zablokowało jakąś gierkę MMORGP. Przweskanowałem malwarebytes… i dr web cure it - zainfekowany plik hosts, backdoor i jakiś trojan - po usunieciu wszystko wróciło do normy. Przez ten numer bardzo zawiodłem sie na avaście. Co do comodo i aviry i avg - brakuje w nich ochrony przed syfem, który włazi podczas buszowania w necie. MSE - skaner procesówi analizator plików, który zajmuje tyle pamieći co pakiet IS. Czekam na dalsze odpowiedzi ( być może dorzucę sondę). Pozdrawiam.

COMODO INTERNET SECURITY-cały pakiet i pełny spokój - polecam! !!

Czyli zdecydowałem - według was wygrywa comodo - mój następny antywir po nortonie. Pozdrawiam

hmm. comodo. muszę go wytestować jak skończy mi się licencja na F-Secure’a. dawno nie używałem darmówek i ciekawy jestem czy będą lepsze od tych płatnych. kiedyś miałem avirę i byłem zadowolony ale to dawno było.

comodo comodo ;d z darmówek chyba najlepszy. potem wg mnie avira. a F-Secure szkoda, że nie darmowy ;p bo też dobry jest. mam w pracy na kompach.