Najlepszy darmowy hosting

Witam,

chciałem zapytać specjalistów lub po prostu bardziej zaznajomionych w temacie. Jaki jest najlepszy darmowy hosting? 

Zależy mi na: php, bazie danych MySQL oraz braku irytujących reklam.

Z góry dziekuję :slight_smile:

Najprościej zapłacić kilka złotych i nie mieć darmowego hostingu. Będzie po prostu lepiej, nie będziesz musiał myśleć po nocach że już jutro twoje pliki mogą zniknąć. Nie ma się żadnych praw jeśli chodzi o darmowy hosting. A parę złotych to znowu nie jest dużo :slight_smile: .

Właśnie to ma być strona dla grupy, płatny nie za bardzo wchodzi w grę  :?. Przeglądałem internet i znalazłem coś takiego: cba.pl, macie jakieś opinie na ten temat?

1 polubienie

Darmowy hosting, który jest jednocześnie niezawodny, ma dobrą wydajność, a przy okazji jest pozbawiony reklam - to sfera marzeń :slight_smile:

 

Jednakże zadowolony byłem z:

 

 

  • http://www.hostinger.pl/: brak reklam, wsparcie techniczne. Od paru miesięcy hostuję tu jedną z moich witryn - darmowy wariant daje radę.

 

Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że darmowe hostingi nie zaproponują super domeny.

 

Z cba.pl miałem styczność - posiadałem przez 5 lat blog na tym hostingu. Usilnie wpychali reklamy - nie można było nawet przejść na kolejną stronę bloga, bo ładowały się reklamy zamiast niej (można je wyłączyć oczywiście, jeśli masz fundusze). Sam hosting jednak działał - w miarę znośnie, nie wysypywał się.

Witam, jakiś czas temu miałem darmowy hosting na friko.pl. Byłem zadowolony, ale pewnego dnia “uznali” że mogę rozsyłać spam i usunęli całą domenę z powiązaną skrzynką pocztową na której trzymałem archiwum ze studiów. Moja wirtualna noga więcej tam nie postanie.

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Według mnie też lepiej za to zapłacić. Akurat na tym nie ma co oszczędzać.

Nie ma nic za Darmo

Polecam MyDevil.net

Witam,

jeżeli chodzi o darmowy hosting który mogę polecić i kiedyś używałem to cba.pl. Jakoś ten tylko przypadł mi do gustu.

Jak już bawimy się w górników, to ja też się pobawię, moim zdaniem najlepszy darmowy hosting:

 

  • www.000webhost.com -> Naprawdę same plusy poza tym że są reklamy, czasami lubi padać na 15 minut, głównie w godzinach porannych i późnowieczornych. Jeśli chcesz uzyskać pomoc, jesteś zdany na łaskę forumowiczów

Nie ma dobrych i darmowych. Tym bardziej, że nigdy nie są one w 100 proc. darmowe. A to maile reklamowe, a to telefony, reklamy na www i nie tylko. Zawsze coś. A jednak w Polsce konto pod kilka serwisów kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie. Więc po co?

Polecasz usługodawce który przez ponad pół roku rżnął głupa że nic się nie wydarzyło, po czym zmienił wszystkim użytkownikom hasła i przyblokował dostępy ? Bo się już dłużej nie dało ukrywać o tym, że dane wypływały na prawo i lewo, a jak sprawa się rypła, to grała o tym cała prasa branżowa.

 

Faktycznie, ja też polecam. Najlepiej pod darmowe testowanie zabezpieczeń.

 

ps. ciekawym jak tam hasła w usługach firmy-właścicielki tejże marki …

Na cba lubią usówać strony jak jakieś debile masowo na złość zgłoszą

Skoro tak pan twierdzi :wink: Ja tam nic o tym nie słyszałem, ale nie siedzę w tym temacie - ba, było mi to potrzebne tylko do testowania strony. Więc dane czy wypłynęły czy nie, średnio mnie to interesuję. Niczego im nie płacę, numeru karty nie podaje więc niech sobie robią co chcą. Jeśli to prawda, cóż, zdarzyło się. Alarmuję jednak że 000webhost to nic innego jak polski hostinger.pl

hostinger jest ok, działa nieźle chociaż go nie obciążam :wink: cba jest boskie - można zapomnieć o stronie a ona siedzi sobie latami. Ale na cba jest link w stopce dodawany.

Masz tam płatne czy darmowe konto? Generalnie po darmowej usłudze nie można oczekiwać cudów. Aby to działało jak należy, musisz jednak wyłożyć trochę grosza na płatne konto. Dokładnie - grosza. Bo jednak hosting w Pl jest bardzo tani.

Najlepszy-darmowy toż to oksymoron :slight_smile: .

Naprawdę, lepiej jest zapłacić kilka dyszek choćby za pierwszy rok (gdzie zawsze jest taniej), niż użerać się z ograniczeniami, czy problemami jakie niesie ze sobą darmowy hosting. Zawsze można zrezygnować z domeny, więc wyjdzie taniej, choć to i tak grosze.

Hostinger.pl - nie polecam i radzę zapomnieć, a w ostateczności poczytać opinie w Internecie na ten temat. Znajomy bardzo przejechał się na ich usługach, polecam także zerknąć do regulaminu i robić częste kopie zapasowe przy wprowadzeniu większych zmian. Strony trzymane u nich lubią wyparować z dnia na dzień bez żadnego komunikatu (tu nie chodzi o jakieś wykroczenia prawne) i szansy na odzyskanie. Support również mizerny, nie dociera do nich kompletnie problematyka klienta.

O dziwo mają tanią ofertę, ale korzystam już ze sprawdzonych usług. Zresztą, wolałbym jednak wejść i zarejestrować się na angielski lub niemiecki portal choćby ze względu na support niż patrzeć na jakieś Martynki, Ingi, Kasie, czy cokolwiek więcej… :slight_smile:


Napisz co chcesz zrobić na tym hostingu. Prowadzić stronę na wybranym CMS, czy forum?

Ogólnie rzecz biorąc, wybrałbym proserwer.pl - hosting za SMS. Jeśli dużo nie potrzebujesz to będzie w sam raz. Zresztą 4 zł na jeden miesiąc to chyba nie fortuna, a spać będziesz za to spokojniej.

Płatne konto załatwia się za jakieś 50 zł rocznie - mowa o takim podstawowym koncie, bez wielkich parametrów, ale wystarczającym nawet po kilka małych stronek.

No skoro już nie chcesz płacić to załuż sobie bloga na WEB 2.0. Masz duży wybór, wordpress.com, blogspot itd. Plusem jest to, że istnieją tam już społeczności blogowe które ułatwią promocję. W dodatku będą ładnie śmigać nawet przy dużej ilościu użytkowników.

To nie jest dobry pomysł - to nie będzie jego. Lepiej mieć to postawione na własnym koncie i domenie. Wtedy możesz robić tam co chcesz i przede wszystkim - zarabiać na tym.