Najnowszy styl Vista

Witam ,

jaka jest najnowsza wersja stylu ‘‘Visty’’ ktora mozna zainstalowac na Windowsa aby zmienic jego wyglad ?

Jestem po nieoczekiwanym formacie i niemoglem nagrac sobie instalki poprzedniego stylu ktory mialem … wiec pytam … .

Prosil bym rownierz o linka …

Pozdrawiam .

chyba transformation pack 3

http://www.deviantart.com/deviation/31184159/

obecnie najlepszy skin do windowsa xp

ie7 a czy ta paczka jest czysta ? czy sa w niej jakies syfy ?

aha … i czy zzera duzo pamieci ? mam 1 Gb RAM’u czy tyle mi styknie czy bedzie cos mulic ??

1 GB starczy żeby normalną Vistę uruchomić :slight_smile:

aju czy ta paczka do ktorej podales link ma instalator ?

Bo ta paczka ktora podal ie7 niema … troche niekumam jak ja zainstalowac .

Klin ma instalator.

!GB wystarczy spokojnie.

Przy instalacji wybierasz również szereg rzeczy które mogą zostać podmienione w systemie (oczywiście instalator tworzy backupa aby potem je przywrócic)

Mam problem i pytanie.

Zaczne od pytania: po co jest program Vista Start? Co on robi?

A teraz problem.

Tam jest folder YAFVC 1.5 Modified Explorer Version i plik explorer. Rozumiem że ten plik zmienia ustawienia i jakoś foldery ładniej wyglądają :D. ale kiedy próboje go uruchomić to pisze coś takiego:

5vssi60r1v0rgfsam.jpg

i co teraz?

Kurde a ja zupelnie niewiem jak to zainstalowac ;/

Mozesz mi powiedziec Motorniczy jak to zainstalowales ?

Ja chcem zeby tak wygladalo jak na screenie zamieszczonym w linku kolegi ie7

Klin też nie wiem co zroibć żeby wyglądało tak jak tu:

http://www.deviantart.com/view/31184159/ ale ja zrobilem to tak:

gdy rozpakujesz paczke to masz:

irwkjzgwn2ce9unsm.jpg

Z tych to zainstalowałem Styler Toolbar , Transbar (do przezroczystosci) i z folderu YAFVC 1.5 Modified Explorer Version tam dalej wchodzisz w folder YAFVC3 VS i wgrałem drugi styl. To wszystko co zrobiłem. Podejrzewam że ten plik explorer będzie miał duże znaczenie w wyświetlaniu folderów dlatego poczekam na odpowiedź ie7

Motorniczy a jak zrobiles ten pasek ?

Bo ja go jakos niemoge tak zrobic ;/

Chodzi Ci o ten zaraz nad menu start?

To się samo zrobiło po wgraniu Styler Toolar z tego co się nie mylę. Nic w opcjach nie kombinowałem.

a kto ci kazał? ;]

nie trzeba czasem tego pliku podmienić pod domyślny explorer.exe w folderze systemowym?

Tak :slight_smile:

Dobra , to zapytam tak , jak wgrales tamten styl ? poprostu klikneles na niego 2 razy czy jak ?

Tak.

No nie wiem :slight_smile: czekam na ie7 :stuck_out_tongue:

tak offtopowo dodam tylko że kiedy nie chce mi się uruchomić styl, to robie to w programie TuneUp Utilities 2006 :wink:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5vssi60r1v0rgfsa.html

a moze sprawdzili byscie plik install notes?? :lol:

explorer.exe nalezy podmienić z oryginalnym plikiem, aby np. wyłacz i wyloguj kompa z menu start działao , gdy nie podmienimy pliku explorer.exe wyłącz i wyloguj w menu start sa ukryte na pasku search :stuck_out_tongue:

Nie mogę podmienic bo pisze zebym zamknął aplikacje korzystające z tego pliku

Spróbuj w trybie awaryjnym :mrgreen:

Witam.

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale zmodyfikowałem styl "Aero Style (Vista - Beta 2)", tak aby lepiej współpracował z Vistastart, oraz bardziej przypominał Vistę, czego oryginał nie oferował. Doszedłem też do tego jak zrobić Vistę z XP na SP3.

vista1zt2.th.jpgvista2gw0.th.jpg