Do więzienia za przerobienie konsoli do gier?

Źródło:

www.wp.pl

To zaczyna pomału na farsę wyglądac,pól biedy jakby to były pirackie filmy,gry,oprogramowanie,muzyka…ale co komu do przerobienia konsoli?

Równie dobrze mógł to przerobic na coś cąłkiem innego niż ktoś to interpretuje,a dwa jak zauważył ktoś na DI w prawie nic na taki temat nie ma,wiec na podstawie jakiego paragrafu ktoś się za to wziął?

Raczej normalnych serwisantów nawet przerabiających konsole policja nie “obserwuje” w internecie, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo więc…

czytamy dalej…

OOOOO

czytamy dalej…

Zwineli gościa za coś innego i powiedzieli pewnie że temu też sie przyjrzą a tutaj zaraz gadanie że za przerabianie konsol.

Propaganda medialna trwa…

czytamy dalej…

I w tym wypadku raczej ono też nie będzie miało miejsca

http://www.proline.pl/?r=biuletyn&n=pol … kopii-gier

To nie mogę oddać konsoli do naprawy domowemu elektronikowi?

Jeśli producent nie zastrzeże sobie prawa do przeróbek własnych konsol to możesz to robić. To Twój przedmiot, robisz z nim co zechcesz pod warunkiem że nie łamiesz prawa. W sumie w tych “książeczkach” w pudełku powinno być napisane co i jak, w języku polskim rzecz jasna.

Że se nie mogę wyłamać klapki, pod piłować rogu żeby mi się zmieściła do szuflady?? albo jak się spali jakaś Ścieszka to już nie mogę sam jej przeprowadzić lub elektromechanik z za rogu?

W sensie że możesz, pod warunkiem że nie jet napisane inaczej.

a jak jest napisane co do konsol ?

Zawiasy co najwyżej