.NET Framework 1.1 - czy mogę go usunąć, jeżeli mam 3.5?

Jeżeli posiadam .NET Framework 3.5, to muszę mieć .NET Framework 1.1 ?

Czy mogę bezpiecznie usunąć .NET Framework 1.1 ?

W przypadku .Net Framework nowsza wersja nie zastępuje starszej. Lepiej zostaw tą wersje 1.1, bo gdybyś usunął go wtedy niektóre programy, które go wymagają nie działałyby prawidłowo.

Krizoman ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A czy wersja 2.0 jest zawarta w 3.5 ?

Bo nie chciała mi się zainstalować…

Wersja 2.0 jest zawarta w 3.5.

Dziwne dlaczego nie chciała się zainstalować ?

Mogłeś założyć wcześniej temat.

Zainstalowałeś to teraz przeczyść komputer np. CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.19.901

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

/ podczas instalacji odchacz ,Automatyczną aktualizację CCleaner" oraz ,Dodaj pasek narzędziowy Yahoo" /.

Trochę ,wymiecie" śmieci…

A ty XMan , co sądzisz o .NET Framework 1.1 ?

Usuwać ?

Przeczyść tylko CCleanerem tak jak p/w pisałem i wszystko co niepotrzebne samo się usunie.

Nic więcej nie musisz robić.

Jeżeli nie masz żadnych programów do czyszczenia komputera to możesz jeszcze dokładniej przeczyścić rejestr np. za pomocą Eusing Free Registry Cleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … leaner+2.5

Przewiń -> Skanuj rejestr -> Napraw rejestr.

Wystarczy a to co widzisz w ,Dodaj lub usuń programy" nie ma żadnego znaczenia. :slight_smile:

a jeśli czyściłem juz komputer CCleanerem i naprawiałem rejestr a nadal mam te wersje framework??

mam dokładnie wersje 2.0, 3.0 i 3.5

a najgorsze to ze tych starszych wersji nie mogę usunąć bo wyskakuje krytyczny błąd podczas de instalacji…

co w takim przypadku mam zrobić??

Nie ruszaj ich,zostaw to tak jak jest,część programów potrzebuje starszych wersji Net.