Netia - aktywacja

Siema, podpisałem umowe z netia, byl kurier, zainstalowalem program akutalizujacy, ale…

Wejdź na stronę: www.net24.com.pl a następnie kliknij w oknie "Narzędzia" na link Aktywacja Net24, a następnie wybierz opcję "Potwierdzam podpisanie wraz z umową oświadczenia o wyrażeniu zgody na świadczenie usług przez Netię za pomocą infrastruktury TP SA". Po wypełnieniu danych identyfikacyjnych użytkownika zostanie przyznana indywidualna nazwa użytkownika oraz hasło. Zapisz je lub wydrukuj (Ctrl+P).

No i robie tak i przy Numer kontraktu wpisuje numer umowy widniejacy na górze dokumentów i pokazuje, że dane są nieprawidlowe O.O

To trzeba teraz aktywować, czy dopiero jak zadzwonią? Czy może coś innego sie wpisuje? O.o

to jak sam nie mozesz zaaktywowac to zadzwon do nich i zapytaj sie o co chodzi albo niech sami zakatywują

Trzeba zdajsię czekać aż oni zadzwonią i powiedzą że tpsa przepisało twój numer dla netii i dopiero wtedy da się podłączyć czy jakos tak, dokładnie nie wiem ale także juz papiery do netii doszły do tpsa też i tera netia czeka na decyzje tpsy i jak bedzie można to dadzą mi znać ;]