NFS Most Wanted, problem na Win 7

Witam,

Proszę o wyrozumiałość, jeśli zły dział bardzo proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Mam pewien problem z nowym laptopem, 2 dni temu zakupiłem w Media Markt laptopa Lenovo Z580 z parametrami:

  • Intel Core i5 3210M

  • Kartą graficzną Nvidia Geforce 2GB

  • Ram 8GB

  • Windows 7 Home Edition 64x

Wzięło mnie aby zainstalować sobie NFS Most Wanted, uruchomiłem grę, oczywiście gra się uruchomiła ALE…

Gdy jest początkowe intro i potem menu itp gra nie jest wyświetlana na pełnym ekranie, tylko w takim prostokącie, szukałem po ustawieniach gry i maksymalna rozdzielczość jaką mi pozwala ustawić to 1024x768 nic to nie daje.

Odświeżanie ekranu, mam w ustawieniach tylko 60Hz i nic poza tym.

Macie jakieś pomysły drodzy użytkownicy jak to zmienić?

Aha bym zapomniał gdy zmieniam zgodność gry na Windows XP Servic Pack 3, gra nie uruchamia się wcale.

Pozdrawiam i oczekuje na pomoc.

U siebie jak kiedyś instalowałem to najpierw musiałem instalator uruchomić w trybie zgodnosci z Windows 2000 i grę tak samo

Gra nie obsługuje żadnej proporcji ekranu poza 4:3, możesz jedynie się pobawić w panelu Nvidii (prawoklik na pulpicie o ile masz zainstalowane sterowniki od NV a nie Windowsowe) i tam gdzieś masz opcje zabawy z proporcją ekranu.

W każdym bądź razie na innej zgodności, gra się w ogóle nie uruchamia i pokazuje się takie coś…

64254003.jpg

A jeśli chodzi nnick tak mam ustawienia Nvidia ale nie ma nigdzie ustawień proporcji ekranu. (Panel sterowania NVIDIA). :?

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?83637-Need-For-Speed-Most-Wanted-Resolution-Changer-and-Camera-Hack… może się przyda.

Ja uruchamiałem NFS MW przez nie pamiętam jaki program, tam wybiera się czy to wersja 1.2, 1.3 czy beta i ustawia się rozdzielczość.

Pozdrawiam

Dodane 25.10.2012 (Cz) 14:10

Program to NFS MW Resolution Changer

Dziękować :o

Proszę bardzo :slight_smile: