Nie Działa Myszka USB Żadna

Otóz szukałem wszedzie i juz nie mam sił …Ostatnio zepsuła mi sie myszka (guzik pękł) wiec postanowiłem kupic sobie nowa…I gdy podłaczam do kompa i pisze znaleziono nowy sprzet myszka smiga jak należy a gdy tylko pojawi sie komunikat twoj nowy sprzet jest zainstalowny i gotowy do uzycia myszka nie działa mało tego inna pod usb mysz tez nie chodzi co moze byc problemem pomocy!

sprawdź, czy działa usługa Dostęp do urządzeń interfejsu HID

start>uruchom>services.msc

Uruchom w trybie awaryjnym i odinstaluj sterowniki od swojej starej myszy.

Dostep do urządzen interfejsu Hid to jest to ?? tam pisze tryb uruchamiania wyłączony może włączyć trzeba to tam tak ?

Tak, włącz. Ustaw tryb uruchamiania Automatyczny

WŁĄCZYŁEM I NADAL NIC ODINSTALOWAŁEM STEROWNIKI USB HID I ZAINSTALOWAŁEM JESZCZE RAZ PISZE INSTALOWANIE URZĄDZEŃ MYSZKA DZIAŁĄ A GDY TYLKO POJAWIA SIĘ TWÓJ SPRZĘT JEST ZAINSTALOWANY I GOTOWY DO UŻYCIA MYSZKA STAJE ANA AMEN

wejdź jeszcze do meandzera urządzeń>kontrolery USB>właściwości>zarządzanie energią>odhacz Zezwalaj na wyłączanie w celu zaoszczędzenia energii…

nie mam nic takiego kolego

musi być

kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej (USB)/koncentrator usb/właściwości/zarządzanie energią/odhacz Zezwalaj…

nadal nic

Dodane 01.04.2010 (Cz) 20:02

Juz sobie poradziłem cały dzien siedziałem nad tym i nic dopiero pomógł format…Jakby ktos miał taki problem z myszka i nie miał sterowników do niej to tylko format pomoże…Chyba ze jak są stery od producenta to inna sprawa.Pozdrawiam

Otóż jest rozwiązanie tego problemu!

W ‘Manadzerze urzadzeń’ -> Urządzenia interfejsu HID

należy wybrać dane ‘Urządzenie zgodne z HID’ i kliknąć ‘Aktualizuj sterownik’

Tutaj tylko trzeba wybrać tryb zaawansowany i żeby nie szukał automatycznie sprzętu, następnie z listy trzeba wybrać Mysz zgodna z HID (zamiast 'Urządzenie zgodne z HID)

Po zatwierdzeniu wszystko powinno działać prawidłowo.