[SOLVED]Nie do końca sprawny tryb Uśpienia

Witam, mam dosyć dziwny problem, mianowicie postanowiłem posprzątać swój komputerek, sformatować etc etc.

Procek i grafika dostały nową pastę, wyczyszczone z kurzu, poukładane kabelki w obudowie (Fractal Design R2, jak kogoś interesuje), instalacja W7 x64 szmery bajery.

Problem jest tego typu ze po wybraniu z menu Start, trybu Uśpij lub Hibernacja, sam system się usypia/hibernuje, lecz sam komputer “chodzi”.

Czytałem że może to być wina domyślnie włączonego zrzutu z pamięci RAM do HDD, przestawiłem i problem nadal występuje.

Wcześniej nie miałem tego problemu, znaczy się przed sprzątaniem.

Moja konfiguracja :

C2D E6550 @ stock, GA-P35-S3, 2x2GB GoodRam, 8600GT

POWODEM BYLA MYSZKA

W Opcjach zasilania > Plan zasilania > Zaawansowane > Wstrzymaj > i tu sprawdź(jak jest) czy masz Zezwalaj na stan uśpienia hybrydowego ustawione na Wyłącz.

W menedżerze urządzeń dla myszki , klawiatury , karty sieciowej ,modemu USB - wyłączyć Zezwalanie na wznawianie pracy w właściwościach > zarządzanie energią.

Wiersz polecenia jako administrator :

powercfg –devicequery wake_armed

[enter] Podaj to co wyskoczy. Spróbuj użyć któregoś z trybów ,następnie wpisz :

powercfg –lastwake

[enter] , podaj również to info.

Gdzie to wyczytałeś , i co to przestawiłeś ? Tryb hibernacji na tym polega , stan pamięci RAM zostaje zrzucony do pliku hiberfil.sys na HDD…

powercfg –devicequery wake_armed

Realtek PCIe GBE Family Controller HID Keyboard Device HID-compliant mouse (004)

powercfg –lastwake

Wake History Count - 0

Myszce i klawiaturze wyłączyłem wybudzenie, jednak z karty sieciowej zostawiłem (ponieważ często używam do wybudzania zdalnego i zdalnej pracy).

zrzut pamięci RAM na HDD = zrzut pamięci do pliku >:[