Nie mogę aktualizować Avast

Avast na moim komputerze mimo, że daje informacje o nowej wersji i nowych bazach nie daje się z aktualizować…próbowałem ręcznie również bez powodzenia gdyż wyskakuje informacja o błędach. Bardzo proszę o pomoc.

odinstaluj i zainstaluj ponownie

jeżeli posiadasz dobry komputer z windows XP to zainstaluj sobie AVG 9.5 PL FREE

ale by go zainstalować musisz być zalogowany jako administrator systemu nie jako gość.

co do AVAST pobierz sobie taka wersje by instalował nie z aplikacji tylko z neta spodkałem się z tym że nie działał.

powinno być na tej stronie: http://www.avastpl.com/free.php

Totalny klops odinstalować się nie da, zainstalować również wyskakuje komunikat "An error 3 (00000003) has occured Last performed operation was: spawning " kTOŚ kiedyś chyba gdzieś pisał, że takie obijawy mogą być spowodoowane tym, że w czesniej na kompie był inny antywirus w tym wypadku była Avira. Ale ja już nie wiem… i dalej proszę o pomoc.

zrób tak:

usuń główny katalog z avastem

następnie przeczyść kompa programami:

Wise Disk Cleaner 4 Free potem Wise Registry Cleaner 4 nastepnie ccleaner

uruchom kompa na nowo i zainstaluj avasta

powinno być ok.

też powinno się czyścić w edytorze rejestru po przez komendę

start - uruchom - regedit- potem edycja znajdź wpisujemy nazwę antywirusa i enter i usuwasz to co znajdzie następnie klikasz F3 i znów usuwasz tak długo aż wytniesz wszystko od niego ale odradzam zabawę w rejestrach bo możesz system uwalić

Użyj TEGO do deinstalacji Avasta.

Po co czyścić aż trzema programami?CCleaner w zupełności wystarczy

a przypadkiem nie minął termin ponownej rejestracji avasta??

w opcjach programu masz info o terminie kolejnej rejestracji, a także program sam informuje o tym na kilka dni przed terminem.

:slight_smile:

A no racja.Kliknij ppm na ikonce avast na pasku.Wybierz O programie Avast! A później klucz rejestracji: xxxxxxxxxxx i zobacz co piszę w polu Licencja na aktualizacje.Jeśli jest to jakaś stara data zarejestruj avasta na tej stronie.Gdy już się na niej zarejestrujesz i klucz licencji przyjdzie na twojego maila to wejdź jeszcze raz w O programie Avast! i kliknij Klucz licencji a następnie wklej tak klucz.Po tej operacji Avast powinien się prawidłowo aktualizować.

3 programami dlatego bo ccleaner wszystkiego nie czyści sami sprawdźcie