NIe mogę wpisac c z kreską

Witam

Mam nowego laptopa i kłopocik: nie mogę wpisa_ litery c z kreseczką czyli krótkiego “ci”, Inne polskie litery wchodzą normalnie a po wciśnięciu prawego alt+c wyskakuje mi jakiś “Catalyst control center”.

Co zrobi_ aby było normalnie?

Poszukaj w ustawieniach “Catalyst control center” skrótów klawiaturowych i je wyłącz.

Dzięki. Pomogło. Ale co ciekawe tam było ustawione ctrl+alt+c a reagowało na alt+c. Chciałem zmienić na inną kombinację klawiszy np shift+c ale program nie zaakceptował więc wyłączyłem tą kombinację. A teraz chcę podziękowaććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć. :slight_smile:

Jak wejść w te ustawienia ?

Kalinko.

Proponuję wejść w menu start, potem w “rozpocznij wyszukiwanie” gdzie należy wpisać “catalyst”. w podpowiedziach wybrać :CCC-Zaawansowany

i w zakładce “Klawisze dostępu” zmienić to co trzeba. Chyba, że po wciśnięciu alt+c od razu wyskakuje w/w okno.

W WIN XP Pro też i office 2003 (word)

Wyniki wyszukiwania nie znalazły nic.

Komp stacjonarny.

A co pojawia się po wciśnięciu alt+c?

Może jakiś screen?

Jest kilka sposobów do wejścia CCC :

  1. Prawy przycisk myszy na pulpicie -> pierwszą pozycją (lub drugą, trzecią) powinna być ATI CATALYST™ CONTROL CENTER czy coś w tym stylu. Wystarczy w to kliknąć i uruchomimy CCC (Catalyst Control Center)

  2. W tray`u (obszar umiejscowiony obok zegarka na pasku Start) domyślnie po instalacji znajduje się taka czerwona ikonka na której pisze ATI. Prawy przycisk myszy na nią i wybrać odpowiednią opcje.

  3. Start -> Programy (95,98,ME,2000) lub wszystkie programy (XP, Vista, Seven) -> ATI Catalyst Control Center -> ATI Catalyst Control Center

  4. Mój komputer -> X:/ -> Program Files -> Ati Technologies -> ATI.ACE -> cli.exe (akurat to u mnie nie działa ; / )*

  5. PPM na pulpicie -> Właściwości -> Zakładka Ustawienia -> Zaawansowane -> Zakładka ATI Catalyst Contol Center -> Nacisnij button oznaczony nazwą panelu Catalyst.

Wyłączenie tego skrótu :

Klawisze dostępu -> Menedżer Klawiszy Dostępu -> odchaczamy pozycje oznaczoną skrótami Ctrl+Alt C oraz Ctrl+Alt W a następnie odchaczamy Włącz funkcję Klawisze Dostępu.

Po tych zabiegach już zadnym klawiszowym skrótem nie uruchomimy ATI CCC oraz nie zdeaktywujemy pisania literek (ć) itp.

*X:/ oznacza literę dysku, na którym jest zainstalowany Windows.

OT --> Kosz