Nie mozna zaktualizować windowsa

Witam,

mam następujący problem bo od jakiegoś czasu nie mogę zaktualizować mojego windowsa

Pokazuje że są dostępne aktualizacje ale nie mogę ich zaznaczyć żeby pobrać i zainstalować

aktualizajca.jpg

aktn.jpg

Sprobuj pobrac liste aktualizacji recznie jak sie nie uda to widocznie te aktualizacje juz zainstalowales :Ppoczekaj jak wyjda kolejne i jak sie ich nie bedzie dalo pobrac to wtedy może jest z tym problem jakiś wiekszy choć nie sądze . :slight_smile: Oczywiscie sie zapytam legalny system ?

A skąd można pobrac tą liste aktualizacji??

A system mam legalny :smiley:

Acha ty masz aktualizajce automatycznie wiec poprostu poczekaj na kolejne aktualizacje i sprobuj kliknac “Przywroc ukryte aktualizacje” ;p

jak klikne na przywróc ukryte aktualizacje to nie ma nic do przywracania

ukrm.jpg

Jak wyjdą nowe aktualizacje i nie bedzie sie ich dało probrac to napisz .

Dobrze :slight_smile: Napiszę =P~

Ja mam ten sam problem, od 3 tygodni, w międzyczasie doszły mi już 2 nowe aktualizacje, ale nadal ich nie widzę. Ukryte też mi się nie pokazują

Witam…

Ja mam ten sam problem, dwa dni temu zainstalowałem świeża winde i pokazywały się aktualizacje większość z nich zainstalowałem ale po restarcie reszty nie pokazuje… może to jakiś błąd w ostatnich porawkach?? może ktoś rozwiąrze ten problem…

pozdrawiam

Udało mi się rozwiązać problem w najgłupszy możliwy sposób, uruchomiłem lapka w trybie awaryjnym i usunąłem aktualizację “aktualizacja zabezpieczeń dla systemu windows” i po ponownym uruchomieniu w normalny sposób, aktualizację się ściągają.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi problem rozwiązany