Niemogę znaleźć i skasować PAGEFILE.SYS w WIN XP.Help

Witam.Na dysku głównym u mnie C zostałomi juz tylko 100 MB wolnego.

Więc ustawiłem pamięć wirualną na dsyku E: a w opcjach pamiec wirtualna w Wydajność i konserwacja/system/wydajność dla dysku C ustawiłem bez pliku stronnicowania. I problem jest taki ze Pamiec wirtualna mam na E ale plik PAGEFILE.SYS jest dalej na C i zajmuje 500 MB.

Ja niechce formatować dysku na nowo i ustawiać partycji zeby miec miejsce.

Probowałem go znależć Washandgo7.0.Właczyłem pokaz wszystkie pliki w WINXP też nic,robiłem defrag i scandisk, a przy chdsk to tez nic. :evil: Wiem gdzie jest ten plik ale jak tego :twisted: uwidocznic i usunąc?Albo czym?

Pomozcie jak mozecie.

P.S. I jak ktorys madry znowu napisze niepowielaj pytan to niech poda strine dokładnie gdzie to pytanie mogło paść. :x

W opcjach folderów odznacz opcję “Ukrywaj chronione pliki systemu operacyjnego”. Powinno pomóc :smiley:

Wejdz pamięć wirtualna i zobacz czy przy dysku C jest wolne miejsce czy nie ma przydzielonych tych 500MB.

Jak jest obok 500MB, to opcja bez pliku stronicowania dla tego dysku - ustaw- ok i restart kompa i zobacz.

Jak nie ma to.

Jak nic wyłącz przywracanie systemu i oczyszczanie dysku.

Jak nic tryb awaryjny F8 i spróbuj usunąć pagefile.sys.

Pagefile.sys jest plikiem ukrytym i zawsze jest widoczny na przydzielonym dysku.

Jak masz Nero to podglądnij lub Total Commander ,lub uaktywnij podgląd plików ukrytych i jak się da to usuń.

Co ty opowiadasz?? Antek chce zlikwidować jeden niepotrzebny plik stronicowania.

Raczej niewidoczny

Faktycznie Damian ,powinno być ukryty, ale znajduje się na przydzielonym dysku.Przejęzyczenie.Sorki

:smiley: Dzieki za pomoc Przemoc. Moj komputer wreszczie normalnie działa :wink:.Trzeba było odznaczyc opcję “Ukrywaj chronione pliki systemu operacyjnego”. i wtedy był widoczny :o (cociaz nie w Windows Comandzerze. Dzieki :lol: