r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
darian

niskie ceny norton 360

Szukam Nortona 360 cena u producenta to 249.99zł na Allegro 49.99zł chcę kupić legalny produkt,czemu taka różnica cen? producent nie umożliwia(ja nie widzę) ochrony tylko jednego komputera a 3. ten pakiet z allegro przeznaczony jest do ochrony jednego komputera. Jak to jest? możliwe że ktoś kupił od producenta i odsprzedaje niewykorzystane klucze/stanowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do takich "okazji" to byłbym bardziej niż ostrożny. Sam kiedyś z powodu oszczędności zakupiłem taki klucz, co 2- 3 dni był on blokowany i tak pisałem te emaile do tej firmy średnio właśnie co 2- 3 dni i mi dawali nowy klucz "na pewno prawidłowo działający"- według nich. Po kolejnej blokadzie klucza napisałem do nich żeby oddali mi pieniądze bo te klucze to jakaś kpina, w odpowiedzi dostałem klucz i co dziwne działa do dzisiaj-> zakup ponad 8 miesięcy temu.

Osobiście nie radzę kupować takich tanich kluczy z allegro, tylko stracisz pieniądze. Możesz się zainteresować aukcjami gdzie są oferowane produkty anglojęzyczne, zauważyłem że zwykle są tańsze(pewnie zakup od osoby prywatnej) i raczej przywiezione zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0