CS 1.6 Non steam/Steam

Witam wszystkich forumowiczów w nowym roku :slight_smile:

Zainspirowała mnie ostatnio gra Counter Strike.Na internecie jest dostępna wersja non steam lecz na niektórych forach piszą że jest ona piracka/nielegalna a że Steam to wersja legalna.Niestety, u mnie jest z funduszami trochę licho ponieważ musiałem zrobić małe zakupy ostatnio.Czy można skądś pobrać wersję Steam (legalną) , czy też muszę zaoszczędzić :stuck_out_tongue: ?

P.S

Jakie są różnice między tymi wersjami ?

Z góry dziękuje…

Niestety jeżeli chcesz mieć legalną wersję CS 16.6 musisz zakupić Steama. Cena wahają się koło 20-30zł czasami więcej/mniej. Różnice hmm, w grze się nie różni tylko systemem pracy bardziej. Na sererach Non-Steam jak Cię zbanują, zmieniasz IP i Nick i jedziesz dalej. Jak Cię zbanują na Steam to masz po CS’ie na steamie. Nie wejdziesz już na żadne serwery steamowe.

Czyli, krótko mówiąc… Kupić Steama bo nie ma wyjścia?? :stuck_out_tongue:

P.S

Ja myślałem że ceny są około 80 zł bo mnie kolega tak straszył a jak tak to spoko…na 30 zł mnie jeszcze stać :wink:

Ceny wahają sie w okolicach 14-18zł na allegro. A nie jak piszesz 20-30

Ta tylko większość tych kluczy za 14 - 18 zostanie zbanowane jeśli Valve w końcu zareaguje :wink:

Jak masz zamiar kupować klucz to z fakturą.

Co do zbanowania WooQuash mylisz się :stuck_out_tongue:

Bo jeśli nie czitowałes:

Tylko np. na Steamowym robiłeś np TK albo inne tego typu rzeczy to dostajesz bana na Steam ID - czyli nie możesz wbić na serwer na którym cię zbanowali (jeśli to sieć serwerów to na żaden z tej sieci dopóki ban nie minie)

Na NS’ie nie masz Steam ID więc ban jest na IP - jeśli masz zmienne to zmieniasz i wbijasz znowu.

Jeśli czitowałeś:

Dostajesz bana na KONTO od VAC i wtedy możesz grać tylko na NS’owych serwerach albo bez VAC

Jeżeli dostajesz bana na NS - to też na IP (bo konta nie masz a VAC nie działa na NS) - stąd wieczny problem z czituchami na NS’ie :stuck_out_tongue:

Tak więc najlepiej kupić klucz, żeby nie tracić chęci do gry przez cziterów i móc grać w ligach, np ESL albo Gameback(chociaż na Steam też istnieją czity - niemniej nie wiadomo kiedy VAC jest aktualizowany więc mało kto ryzykuje żeby się nie skończyło zbanowaniem konta ;))