r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Stchus

Norton Antivirus czy Kaspersky

59 postów w tym temacie

Waham się między zakupem Norton Anivirus , a Kaspersky.

Co wybrać? Co radzicie chłopaki i dlaczego.

Stchus.

Proponuję szukajeczke i zwrot jaki antywirus, ewentualnie jesli w grę wchodzą tylko te dwa to wpisać ich nazwy.

A co do mojej opinii: Kaspersky: mniejsze obciążenie systemu, bdb wykrywalność, niestety tylko dobra heurystyka.

Ze wszystkich na rynku polecam nod'a 32 - obciążenie systemu prawie zerowe, świetna wykrywalność i świetna heurystyka. Używam go już chyba prawie rok i nie zawiodłem się.

(zainstaluj triala 30 dni i się przekonasz http://www.nod32.pl

Ale wybór naeży do Ciebie :mrgreen:

Jak wybierzesz nortona, to najlepiej w jakiejś starszej wersji, np. 2003 (sam takiego używam), bo nowsze typu 2005/2006 cechują sie "zjadaniem" dużej ilości pamięci. Póki co używam NAV2003 i nie mam problemów z wirusami.

A Kasperskiego w ogóle nie próbowałem.

AMD Athlon64 3000+, 512RAM, 200GB

Jak wybierzesz nortona, to najlepiej w jakiejś starszej wersji, np. 2003

Tylko gdzie go kupi ??

A tak na marginesie to wersja 2003 nie chroni przed najnowszymi zagrożeniami, np. pishingiem.

np. na allegro.

Z aktualną subskrypcją :? , nie kpij :shock:

Z aktualną subskrypcją , nie kpij

subskrycję przecież przedłuża się co rok. Co prawda jest to drogi sposób na zdobycie płyty bo trzeba zapłacić i za sam program i za przesyłke oraz za subskrycje, ale... jesli się tak chce go mieć to innego wyjścia nie widzę.

Chociaz dalej jestem za tym iż z tych dwóch to Stchus powinien wziąść kasperskiego ;)

..::Bieniol::..

Biorę,a jakże,z dużą przyjemnością,ale stronka akurat nia na ten temat.

Stchus.

ale stronka akurat nia na ten temat.

Nie wcale, opisane AV poczytałbyś i byś wiedział :roll:

jeśli masz mocny sprzęt (min. 512 RAM), a wnioskuję, że taki masz to tylko Kaspersky!

Norton jest słabym antywirem i mocno przereklamowanym! Kasper rządzi w prawie wszystkich znaczących testach i jesst produktem najwyższej jakości!

Kasper rządzi w prawie wszystkich znaczących testach i jesst produktem najwyższej jakości!

Zgadzam się w 100%, każdy wirus jaki się do mnie przywalił został usunięty, wykrywa nawet niektóry spyware. Polecam gorąco.

A ja, KOBIETA, polecam Kasperskiego. Nie mam żadnych problemów. Znajomi mają MKS VIR, AVASTA,NORTONA i formaty co 2 tygodnie. :wink:

sam używam kasprzaka i jestem z niego bardzo zadowolony

nigdy nie miałem z nim problemów

tzn. nie raz miałem jakiś wirus wywalił mi go

nie ma co go nawet do nortona porównywać bo kaspersky rządzi i będzie jeszcze długo rządził :!:

polecam nortona, nie ma co, najlepszy antyvir, sam kozystam juz parę miechów na windowsie z symantec corporate antyvirus i nie mam żadnych problemów z kompem na windowsie

Waham się między zakupem Norton Anivirus

kozystam juz parę miechów na windowsie z symantec corporate antyvirus

Tyle że to dwie różne aplikacje. 8)

Symantec AntiVirus Corporate

Symantec AntiVirus Corporate Edition zapewnia stacjom roboczym i serwerom sieciowym w całym przedsiębiorstwie skalowalną, wieloplatformową ochronę przed wirusami. Dzięki nowym funkcjom zabezpieczeń oraz scentralizowanemu zarządzaniu strategiami bezpieczeństwa administratorzy mogą zarządzać logicznymi grupami stacji roboczych i serwerów oraz tworzyć, wdrażać i blokować strategie bezpieczeństwa oraz ustawienia w celu zapewnienia aktualności i prawidłowej konfiguracji systemu.

Norton Antivirus 2006

NAV 2006 zapewnia komputerom skuteczną ochronę przed wszelkiego typu wirusami, robakami i koniami trojańskimi, a także oprogramowaniem szpiegowskim i typu adware. Program automatycznie wykrywa i usuwa zagrożenia w sposób niezauważalny dla użytkownika komputera

ja używam kasperky i jestem zadowolony.

jednak jest troche drogi ;sss

i muli kompa przy starci systemu ale ogóle all ok. na Viry nie narzekam (+połączenie z fierewallem "Kerio Persona firewall")

ja używam kaspersky od ~1,5roku i jestem zadowolony =)

ale wszystko zalezy od ciebie poniewaz tylko ty wiesz jak wykorzystkujesz kompa i na jakie stronki wchodzisz =ppp

Oba są dobre! Moim zdaniem Kaspersky ma trochę lepszą wykrywalność i nie jest tak pamięciożerny. Od kiedy używam Kasperskyego nie ma problemów z wirusami a odwiedzam różne stronki. :wink:

Ja również polecam Nortona. Używam NAV2005 i żadnych problemów z system WinXP i programem NAV.

Polecam Nortona, ale nie sam program antywirusowy, ale cały pakiet o nazwie Norton Internet Security 2006. Posiada on wszystko, co niezbędne do ochrony w sieci. W jego skład wchodzi : Norton Antyvirus, Norton Antispam, Firewall, ochrona anty phisingowa, anti-spyware i inne. Ten pakiet absolutnie wymiata. Niestety jest jeden "drobiazg". Bez minimum 512 Mb ramu nie ma co podchodzić. Pozdrawiam

Bez minimum 512 Mb ramu nie ma co podchodzić.

A Symantec kłamie:

Wymagania systemowe

Windows® XP Home Edition/Professional

Procesor 300 MHz lub szybszy

256 MB pamięci RAM

325 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Windows 2000 Pro z dodatkiem SP3 lub nowszym

Procesor 300 MHz lub szybszy

128 MB pamięci RAM

325 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Ja wiem że NIS to kobyła ale przy 256 MB i w miarę szybkim procesorze działa dosyć żwawo.

Ja podobnie jak aju polecam NOD'a !!

Świetna wykrywalność i jak są na stronach wirusy, to od razu zanim się jeszcze zaczną ładować do kompa nodzik je kasuje :)

Natomiast Kaspersky (którego używałem ponad rok) nie kasował tego.

(chyba, że sie weszło do temporary internet files :P)

Noda używam już od ok. miesiąca i jestem bardzo pozytywnie do niego nastawiony.

Codziennie sie aktualizuje i nawet nie "czuć" tego :P

Dodatkowo kupując Komputer - Świat z płytą nod32 jest prawie za darmo .

A czasem jak Kaspersky się aktualizował, to nic nie mogłem robić :(

Co do Nortona - testowałem go, ale do niego potrzeba dobrego kompa :lol:

Z tych dwóch Kapsersky. Świetny skaner bardzo częste aktualizacje na nowe zagrożenia, niezbyt duże zużycie pamięci...

:arrow:

Ze wszystkich na rynku polecam nod'a 32 - obciążenie systemu prawie zerowe, świetna wykrywalność i świetna heurystyka. Używam go już chyba prawie rok i nie zawiodłem się.

(zainstaluj triala 30 dni i się przekonasz http://www.nod32.pl

Ale wybór naeży do Ciebie Mr. Green

popieram :mrgreen:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0