Norton AntyVirus Profesjonal 2003

Właśnie zainstalowałem ten program i po pierwsze:

Szukam dla niego spolszczenia

Po drugie:

Mój kosz zamienił sobie nazwe na “Norton Protected Recycle Bin” i nie wiem oco chodzi.

Norton Recycled… to zwykły kosz windowsa tylko że teraz zarządzany przez Nortona!!

We właściwościach kosza w Win XP możesz zmienić nazwę tego kosza.Niewiem jak w Win98

Oczywiście masz wersję “demo”…czy kolejny biedny pirat pyta o poradę ??

A znając cenę Nortonów…pytanie staje się retoryczne… :roll:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=466&t=39

tutaj masz spolszczenie do tej wersji do 2004 jeszce niema niestety

i tak zreszta produkty symanteca omijam z daleka :wink:

Jeśli nie chcesz mieć “Norton Protected Recycle Bin” , wejdź we właściwości kosza, i zaznacz “Standardowy Kosz”.,

Albo w opcjach nortona zmień na “Standard Recyle Bin” i będzie OK. Tylko że NAV pewnie sam znów zmieni po pewnym czasie “Kosz” na “Norton Protected…”. Nie ma się czym przejmować, komputer może jszcze troche pochodzi…

P.S.

Też mam proble z NAV 2003, gdzie nie mogę za nic włączyć automatycznej aktualizacji. Kiedyś włączyła mi się jak grałem, więc ja wyłączyłem. A teraz nie mogę z powrotem zmienić na “ON”! !!

Słyszałem, że tak bywa z piratami :?

Niemożliwe, nie słyszałem o takim przypadku. :?

chyba nie twierdzisz że norton wykończy mu komputer! przecież to bzdura!!

:slight_smile:

Jeszcze jdna sprawa:

Gdy otwieram normalnie kosz to nie ma tam żadnego pliku( i słusznie) a gdy klikne prawym przyciskiem myszy na KOSZ to wybiore polecenie “UnErase Wizard” to tam jest ponad 400 plików.Co to są za pliki ???

Są to usówane pliki które w razie co można przywrócić. Jeśli uważasz,że nie będziesz ich potrzebował,to możesz je wszystkie wywalić :wink:

Dzięki Damian :slight_smile: