Nowe gadu gadu ciagle uruchamia aktualizację?

witam, mam taki problem, używam nowego gadu gadu (wersja 8.0 build 10102) nie chce korzystać z gg10, ale od 20.08.10 ciągle przy włączaniu gg pojawia się ramka

i2ud75.jpg

i już nawet nie można kliknąć przypomnij później, tylko taka chamska aktualizacja zaczyna się pobierać, można zablokować jakoś tą aktualizację? gg8 w zupełności mi wystarcza :smiley:

Dodane 20.08.2010 (Pt) 9:27

nie działa :smiley:

Start -> Uruchom -> _C:\Documents and Settings_ NAZWA UŻYTKOWNIKA \Dane aplikacji\Nowe Gadu-Gadu -> config.xml ->“Otwórz za pomocą…” -> Notatnik -> interesuje nas: 2010.08.19 zmień ta datę na jakąkolwiek inną najlepiej za kilka lat :slight_smile:

W taki sposób po prostu odwleczesz aktualizacje na kiedyś tam :wink: Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie czytelne i zrozumiałe. Pozdrawiam.

Witam

darek719b zrób tak jak Ja to dzisiaj zrobiłem i nie będziesz miał przy każdorazowym otwarciu GG10 propozycji aktualizacji. Sposób na to jest prościutki, a mianowicie:

Wejdź w “Mój Komputer” i dalej:

  1. Tools (Narzędzia) >>> Folder Options (Opcje folderów) >>> View (Widok)

i tam odznaczasz Hide extensions for known file types (Ukryj rozszerzenia dla…) ,zastosuj i ok

  1. Przechodzimy kolejno do C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

  2. Klikamy prawym klawiszem myszki na plik HOSTS i wybieramy OTWÓRZ ZA POMOCĄ… i wybieramy notatnik

  3. Teraz na samym końcu dopisujemy — 127.0.0.1 static.gadu-gadu.pl

  4. Z menu plik wybieramy —zapisz i zamykamy plik Hosts

  5. Restart komputera

  6. Więcej GG się samoistnie nie zaktualizuje

hehe dzięki wielki aczkolwiek chodziło mi o gg8, ale problem aktualizacji do gg 8 i 10 już rozwiązałem samemu :smiley: