Numer Prywatny lub zastrzezony jak to zrobic w orange?

Czy mozne w Orange (pop) zrobic takie cos ze nr który mam stał sie nr zastrzeżonym (chodzi mi o to zeby po puszczeniu strzałki do drugiej osoby nie wyswielał sie mój nr) słyszałem ze mozna taka usługe włączać i wyłaczas do woli.Prosze o odpowiedz dzieki :lol:

To chyba zależy od telefonu a nie od sieci.

Ja mam w Siemensie c60:

Ustawienia -> Ust. połączeń -> Ukryj ID

Mam PLUSA

Umnie jet takie coś mam nokie 6310i “WYSYŁAM WŁASNY NUMER” jak wezme na nie to nie moge so nikogo cynka puscić

Możesz się zarejestrować na stronie http://www.orange.pl > logujesz się > u góry zakładka Orange On-line > pod spodem usługi > blokada prezentacji własnego numeru.

Lub

Dzwonisz do BOK’u i prosisz o zastrzeżenie numeru,z poziomu aparatu nie można zastrzec.

Kaszka musisz zarejestrować się na http://www.orange.pl i tam robisz to z poziomu Orange On-line , oczywiście bezpłatnie lub możesz zadzwonić do BOK (numer: *100) i wydać im polecienie blokady prezentacji własnego numeru.

UpDate

Widzę, że ktoś był szybszy :wink:

a mozna z poziom aparatu zrobic tylko takie cos ze jak puszczam cynka do kogoś to nie wyświetla mu mojego nr bo głównie o to mi chodzi.Zeby móc włączac i wylaczac to funkcje

W sieci Orange z poziomu aparatu komórkowego jest to niedostępne.

Jeśli chcesz to zrób tak jak Ci polecamy, działa to równie dobrze w drugą stronę (czyli spowrotem będzie prezentować numer).

mozesz ukyc numer wpisując komende *31#numer pod który dzwonisz , działa jednorazowo, czyli za kazdym razem kiedy chcesz ukryc numer powtórka

probowałem tego mam orange i … NIE DZIAŁA!

jest dostępne, nie pisz bzdur

w popie jest możliwość zastrzeżenia numeru tylko na stałe. sterować usługą tzn. włączać i wyłączać zastrzeżenie numeru możesz tylko wtedy jak masz telefon na abonament. zadzwoń do biura obsługi to ci konsultant wszystko wytłumaczy

mam na abonament i robiłem tak jak napisał mały ale to nie działa a zeby zastrzec na stałe to wiem ze mona mi chodzi o zastrzezenie z poziomu telef.

w noki da sie samemu to ustawic

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 11:46

w ustawieniach

ja mialem k300i w orange i zastrzegalem sobie numer kiedy tylko chcialem. Bylo to w opcjach telefonu. Telefon w mix’ie

zdaje sie ze rozmawiamy o nokii…

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 15:43

moze zdradzisz jak to zrobic? ja mam 6230 i znam ten tel.bardzo dobrze ale tegoustawienia nie odkryłem

Ustawienia>>Ustawienia połączeń>>Mój ID ma byc wysłany mam nokie 3510i i telefon w Orange Mix i moge zmieniac ile wlezie i kiedy chce

Przepraszam to faktycznie działa!

W mix’ie i na abonament można dowolnie manipulować tą usługą,ale w telefonie w Orange na kartę tak się nie da :!:

zadzwon pod *111 i tam masz instrukcje glosowe co zrobic zeby wylaczyc prezentacje numeru, polaczenie bezplatne

za połączenie *100 płacisz 1zł :stuck_out_tongue: lepiej zadzwoń pod *111 xD i tam zmiana podstawowych usług… też mam w orange i właśnie dzwonię pod *111…

Ale zanim Ci włączyą/wyłączą minie 30 minut :wink:

Pabnowie po co to wszystko to działa wystarczy zmienic ustawienia w telefonie!