r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
4dr14n

Numerowanie stron w wordzie

Hej,

mam problem z NIEnumerowaniem pierwszych 6-ciu stron w Wordzie, a żeby numery stron pojawiały się dopiero od strony 7-mej. Jak to zrobić??

W grę nie wchodzi wstawianie pustych stron przed stroną 7. bo muszę całość od początku do końca przerobic na pdf z nienumerowanymi tylko stronami 1-6, a numerowanymi dopiero od strony 7.

Z góry dziękuję za pomoc :)

r e k l a m a
Wstaw => Numery stron => Format => Rozpocznij od

jeśli tak zrobię, to mi numeruje:

stronę 1 jako 7,

strone 2 jako 8,

stronę 3 jako 9... itd.

a mnie chodzi o to, żeby strony 1-6 nie miały żadnych numerków, tylko dopiero prawdziwa 7 strona, pojawiła się jako pierwsza z właściwym sobie numerem siódmy itd do ostatniej strony.

:!: sekcje ... kolego w ustawieniach strony

A o co chodzi z sekcjami i jak to się robi :?: :D

Poprosiłbym o krótką instrukcję dla worda 2000 i dla worda 2007, gdyż koleżanka ma tego starszego a ten samem problem :D, bo nie wiem gdzie sie wchodzi w ustawienia strony :/

No to może na skróty, numerujesz normalnie, po czym numerek zakrywasz przez Polecenie rysowania Office, formatujesz by wyrysowany kwadrat miał białe wypełnienie i białe krawędzie. Nie pamiętam gdzie w Wordzie jest coś takiego. W końcu to i tak do pdf'a trafi.

:!: Plik/ustawienia strony zakładka Układ (w 2007 też gdzieś to jest)

zakładasz sobie dowolną ilość sekcji, a każda sekcja może być numerowana w dowolny sposób

ciemnowidz na skróty to nie jest polecane rozwiązanie (zasłanianie tym polem tekstowym)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0