Oblivion kanały

Witam mam problem z grą Oblivion. :? Mianowicie na początku gry, podczas ucieczki przed skrytbójcami mam pewnien problem. Kiedy król zostanie zabity trzeba powędrować dalej. Mamy zejść do kanałów, w tym momencie czekamy aż gra wczyta nową lokacje, lecz w tym momencie gra wyłącza mi się. :frowning: Ktoś ma jakieś pomysły? Gram na laptopie na zintegrowanej karcie graficznej, używam program 3D Analyze do emulacji.

Specyfikacja laptopa to:

Procesor C2D 1.66 GHz

2.5 GB RAM

Mobile Intel 945GM chipset ( zintegrowana karta graficzna o nazwie Intel 950GMA)

Gra wyłącza sie na wszystkich możliwych ustawieniach graficznych :frowning:

Proszę o pomoc!

Jeżeli ruszy to powinno grać dalej, podobnie mi się robiło z hl2 ale ustawiłem więcej pamięci wirtualnej.

Przy mojej ilości 2GB ustawiłem od 10 do 20GB i działa;) Może się uda. Mam takiego samego laptopa jak Ty (tylko że Intel Celeron 1,73 zamiast C2D). Powodzenia i daj znać czy się udało, bo chciałem grać ale zrezygnowałem z prób gdy zobaczyłem wymagania, ale sam znak że ruszyło to coś… jest nadzieja;)

Masz na myśli zwiekszenie pliku stronicowania? :?

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 18:00 został dopisany post przez Fap

Niestety zwiększenie pliku stronicowania od 10 do 20 GB nic nie dało. :frowning: Zastanawiam się czym to może być spowodowane… Chyba jedyne wyjście to odpalenie gry na komputerze kolegi i zgranie zapisanej gry . :frowning: Macie jakieś pomysły?

Jeżeli to nie to to może w grafice jest coś czego karta graficzna nie może uciągnąć:/ Dobrze znam Twój ból, mam to samo z gothic3, rozwiązanie najsnsowniejsze to kupienie nowego kompa:/ (tak mi mówią).

Faktycznie kupienie nowego kompa to najlepsze rozwiązanie… tylko skąd mam wziąć kase?.. Faktycznie, Gothic3 nie chce się uruchomic (mi wyrzycało do pulpitu pod koniec ladowania) ale można pograc np. w Wiedzmina :smiley: Owszem jest niski FPS, ale da się grac! Warto spróbowac. :slight_smile:

Myśle, że to raczej nie to ponieważ u kumpla testowalem Obliviona. Kiedy doszliśmy do kanałow normalnie sie wszystko zaladowalo… Zdziwilem sie poniewaz nie ma nic szczegolnego co mogloby spowodowac wyłączenie się gry :frowning:

Mam ten sam problem. Gram na lapie Toshiba Satellite A200. Gierka śmiga na maksymalnych ustawieniach, ale gdy dochodzę do tych kanałów wychodzi mi do Windowsa. Mam Vistę i być może to jest problem. Podobne coś miałem z Assassinem ale tam gra wychodziła zaraz po obejrzeniu intra. Ludzie pomóżcie bo się napaliłem na tego Obliviona! Z góry dzięki.

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 15:42 został dopisany post przez holydick

Mam ten sam problem. Gram na lapie Toshiba Satellite A200. Gierka śmiga na maksymalnych ustawieniach, ale gdy dochodzę do tych kanałów wychodzi mi do Windowsa. Mam Vistę i być może to jest problem. Podobne coś miałem z Assassinem ale tam gra wychodziła zaraz po obejrzeniu intra. Ludzie pomóżcie bo się napaliłem na tego Obliviona! Z góry dzięki.

Podpowiedź może banalna, ale sprawdzałeś oficjalne patche??

Fap - poczytaj regulamin

Spróbuj różne patche, mojemu koledze się wyłącza raz pogra godzinę a czasem minutę i mu się wyłącza… Próbował już różne łatki i nic.

siema…mam pytanko czy warto kupywac obliviona dla takiego maniaka gothica jak ja=? :smiley:

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 23:26 został dopisany post przez jakuber

prosze o odpowiedz pozdro ![-o<

No i oczywiście różne rasy :slight_smile:

Też polecam Ci obliviona, gothic 3 to zbugowana gra dla mnie :stuck_out_tongue: