Obudowa kontra grafa

Jestem w posiadaniu obudowy Gigabyte Sumo.

W chwili obecnej noszę się z zamiarem kupna grafiki ATI HD5870 i tu rodzi się problem :?

Z moich posiadanych informacji wynika, że karty tego typu mają długość ok. 28cm #-o

Wymiary mojego pudełka to 205x522x500mm(WxHxD), a wnętrza mojej obudowy, mierząc od ściany tylnej do kosza na dyski to ok. 27,4cm. Biorąc pod uwagę fakt, że wtyczki zasilania podłaczane są od frontu to i tak braknie mi miejsca :cry:

Zastanawiam się czy istnieją może karty krótsze niż referencyjna, a jeśli tak, to kto je produkuje :?:

Może ktoś z Was posiada taką kartę :?: :?: :?:

W przeciwnym wypadku pozostanie mi kupić 5850 :wink:

Popatrz w info kart od innego vendora czy nie mają własną płyte PCB czy referencyjną,z tego co się orientuje nie ma takiej,ale warto sprawdzić.Zawsze zostaje ci wymienić obudowe albo zabawić się z kątówką:D brakuje ci niewiele :P.

Myślałem, że ktoś jest w posiadaniu takiej karty, albo może widział kartę ze złączami zasilania umieszczonymi w innym miejscu niż od frontu :slight_smile:

Nie tracę nadziei, a obudowy nie chcę zmieniać :stuck_out_tongue:

może kup inną kartę?

Sam mam od Gigabyte i mam zasilanie frontalnie i uważam za dobre rozwiązanie,jak narazie nie ma tej karty na niereferencyjnym PCB ,więc albo jesteś skazany na HD 5850 albo tak jak wspomniałem wyżej troche utnij wnęke na dysk i karta zmieści się:D.

:lol: pociąć nówkę obudowę :o

Nigdy :stuck_out_tongue:

Co najwyżej ją wygnę #-o

Dodane 08.04.2010 (Cz) 6:34

Tak przy okazji… czy Gigabyte ma w miarę cichy wiatrak na Twojej karcie :?: